Як мити м'ясорубку.

Мясорубка - один з корисних кухонних приладів в арсеналі сучасної господині. З її допомогою легко подрібнювати великі шматки м'яса, риби і овочів, перетворюючи їх на фарш. Термін служби якісної м'ясорубки деколи обчислюється роками, природно, за умови, що господиня добре за нею доглядає, в тому числі і правильно миє її.
Вам знадобиться
  • - губка або ганчірочка;
  • - мило;
  • - сода;
  • - стара зубна щітка;
  • - пластмасова миска ;
  • - бавовняний рушник;
  • - полотняний мішечок.
Інструкція
1
Відразу ж після того, як ви закінчите роботу з м'ясорубкою, розберіть її на деталі. Робіть це дуже обережно, щоб не порізатися об гострі ножі, що входять в конструкцію приладу.
2
Хорошенечко очистіть всі елементи м'ясорубки від залишилися на них продуктів. Використовуйте для цього щітку з жорсткою щетиною, призначену спеціально для видалення з деталей побутових приладів різних забруднень.
3
Мийте м'ясорубку в теплій воді. Гарненько намильте губку або м'яку ганчірочку, приготовану для миття приладу. Використовуйте для цього мило без барвників і яких-небудь ароматичних добавок. Насипте на губку або ганчірку невелика кількість звичайної харчової соди і приступайте до миття м'ясорубки. Важкодоступні місця деталей очищайте за допомогою жорсткої пензлика або непотрібної зубної щітки.
4
Ретельно сполосніть всі елементи м'ясорубки в чистій теплій воді і обдайте їх окропом. Потім викладіть деталі в пластмасову миску і залиште їх у ній на деякий час, щоб вода з них повністю скла.
5
Далі витріть всі складові частини м'ясорубки бавовняним рушником і викладіть їх на чисту суху поверхню до повного висихання. Це необхідно для того, щоб деталі приладу не заіржавіли.
6
Зберіть м'ясорубку і заберіть її в сухе місце. Для зберігання приладу використовуйте окремий, бажано полотняний, мішечок.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не сушіть м'ясорубку поблизу від джерел тепла, наприклад, на батареї. Це може не кращим чином позначитися на гостроті ножів приладу. Не мийте м'ясорубку в посудомийній машині. Це загрожує псуванням захисного шару її деталей.
Корисна порада
Мити м'ясорубку буде набагато легше, якщо відразу після роботи з м'ясом, рибою або овочами ви пропустите через неї шматочок черствого білого хліба і сирої очищену картоплю.