Як написати адресу на посилці. Як написати адресата на обшитої посилці.

Якщо ви відправляєте посилку, запаковану у фірмові коробки Пошти Росії, написання адреси не викликає жодних питань. Досить розбірливо заповнити вже нанесені шаблони. Але якщо посилка упакована в папір або обшита тканиною - можуть виникнути питання.
Інструкція
1
Використовуйте для написання адреси ту сторону коробки, яка має велику площу. Вона може бути верхньої (для плоских посилок) або бічний.
2
Адреса відправника вказується в лівій верхній частині, адреса одержувача - внизу праворуч. Як правило, реквізити людину, якій адресована посилка, пишуться декілька більше.
3
Відповідно до правил оформлення поштового зв'язку реквізити адреси повинні писатися в наступному порядку: спочатку прізвище, ім'я та по батькові адресата (якщо посилка адресована юридичній особі - назва компанії), в наступному рядку - назва вулиці, номер будинку і квартири. Далі слід назву міста або населеного пункту (при необхідності вкажіть також назви району і області, краю або автономного округу), для міжнародних посилок - ще й країну. І в самому кінці крупно написати поштовий індекс.
4
Перед адресою відправника зробіть позначку «Від кого», перед адресою одержувача - «Кому».
5
Для поштових відправлень всередині країни всі адреси вказуються російською мовою. Якщо посилка відправляється в республіку, що входить до складу Російської Федерації - можна написати адресу двічі: державною мовою республіки і російською. На поштових відправленнях, наступних за кордон адресу пишеться латиницею. Припустимо і такий варіант - реквізити отримувача вказуються мовою країни, в якій він проживає, але при цьому назва країни дублюється по-російськи.
6
Адреса повинен бути написаний досить крупно, чітко, розбірливо і без виправлень (найкраще - друкованими літерами). У ньому не повинно бути зайвих позначок, а географічні назви не можна скорочувати.
Корисна порада
Для написання адреси на тканини найкраще використовувати темний фломастер або тонкий незмивний маркер - тоді напис буде чіткою і розбірливою, і букви не доведеться обводити по кілька разів.