Як налаштувати вбудований модем.

Нерідко можна зіткнутися з ситуацією, коли в мобільних комп'ютерах присутні ненастроєного і неактивні пристрою. Найчастіше дана проблема виникає після самостійно перевстановлення операційної системи.
Вам знадобиться
  • - диск з драйверами;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що потрібний модем справний і визначений операційною системою. Клацніть правою кнопкою миші по іконці «Комп'ютер» в меню «Пуск». Перейдіть до поля «Властивості».
2
Після запуску нового меню перейдіть за посиланням «Диспетчер пристроїв». Вона буде відображена в лівій колонці. Знайдіть серед іншого обладнання внутрішній модем. Цей пристрій буде відзначено знаком оклику.
3
Вставте у привід диск, що містить драйвери і програмне забезпечення до материнської плати та іншим пристроям. Відкрийте панель управління і перейдіть в підменю «Обладнання та звук».
4
Виберіть посилання «Додавання пристрою». Зачекайте, поки система виконає сканування неактивного обладнання. Після появи в списку потрібного модему виділіть цей пристрій лівою кнопкою миші та натисніть кнопку «Далі».
5
Якщо система не зможе автоматично встановити драйвери, виберіть ручний режим інсталяції файлів. Виберіть папку, розташовану на вставленому диску і натисніть кнопку Ok.
6
Дочекайтеся оновлення драйверів для модему. Іноді це дозволяє лише активувати пристрій. Для налаштування внутрішнього модему використовуйте спеціальну програму. Встановіть її з описаного диска. Ви також можете відвідати сайт розробників ноутбука і завантажити звідти потрібну програму.
7
Після інсталяції програмного забезпечення перезавантажте комп'ютер. Перевірте можливість підключення до бездротових мереж. Якщо дана функція як і раніше недоступна, запустіть встановлене додаток і налаштуйте параметри роботи модему.
8
При роботі з Wi-Fi модулем розумніше відключити деякі опції, що впливають на режим електроживлення. Відкрийте меню налаштувань плану харчування. Знайдіть поле «Параметри безпроводового адаптера».
9
У підменю «Режим енергозбереження» виберіть пункт «Максимальна продуктивність». Якщо ви часто використовуєте ноутбук поза приміщенням, активуйте режим енергозбереження при роботі від батареї.