Як краще приймати амінокислоти.

Амінокислоти є будівельним матеріалом, що входять до складу білків, які відіграють найважливішу роль в утворенні практично всіх елементів і тканин людського організму: сухожиль, волосся, шкіри, зв'язок. Найчастіше амінокислоти використовуються як спортивної добавки, сприяє побудові м'язової тканини. Щоб відновлення і зростання мускулатури проходили правильно, важливо знати, як правильно приймати амінокислоти.
Інструкція
1
Існує 3 види амінокислот: замінні - надходять в організм разом з їжею або синтезуються в самому організмі, незамінні - не виробляється в організмі і надходять тільки з їжею, условнозаменімие - виробляються в організмі при необхідності з незамінних амінокислот.
2
Випускається даний препарат у формі таблеток, порошку, капсул з порошком, капсул з розчином і в рідкому вигляді. Останній краще засвоюється організмом, ніж інші, але зате він більш дорогий і вимогливий до умов зберігання.
3
За своїм внутрішнім складом найбільш актуальними є амінокислотні комплекси, що містять весь спектр замінних і незамінних амінокислот. Таких комплексів існує досить багато, і зрозуміти, який підійде саме вам, можна тільки за допомогою проб. Варто відзначити і BCAA - амінокислоти, до складу яких у вільній формі входять изолейцин, лейцин і валін. Такі препарати рекомендується вживати відразу після тренування. Крім того, випускаються і окремі амінокислоти, наприклад, глютамин, призначені вирішення конкретних завдань.
4
Добова норма амінокислот є для кожного індивідуального та прописана, як правило, на упаковці. Однак найбільш поширене кількість даного препарату - 10-30 грам в день, розділених на 3-4 прийоми.
5
Щоб амінокислоти краще засвоювалися організмом, приймайте їх за 30 хвилин до прийому їжі або протягом 30 хвилин після їди. Крім того, вживати амінокислоти потрібно через 30 хвилин після тренування, перед сном після вечері та вранці перед сніданком.
6
Амінокислоти чудово поєднуються з різноманітними видами спортивного харчування. Але, не завжди можна вживати амінокислоти та інші добавки одночасно. Не приймайте цей препарат з гейнером, протеїном або замінниками їжі, це сприяє зниженню швидкості засвоювання амінокислот, а значить, їх прийом втрачає сенс.