Як намалювати молоток.

Такий простий інструмент, як молоток, складається з двох деталей, які можуть істотно варіюватися залежно від характеру виконуваних виробом робіт. Тому в малюнку важливо врахувати пропорції елементів, їх форму і колір матеріалу, з якого вони виготовлені.
Інструкція
1
Почніть малюнок з зображення допоміжних елементів. Побудуйте довгий прямокутник, який буде ручкою молотка, пропорції цієї частини інструменту можуть варіюватися, головне, щоб вона не вийшла короткою і товстою. На одному з кінців цієї допоміжної деталі розташуйте ще один прямокутник. Центр його довгої сторони повинен знаходитися на ручці.
2
Прорисуйте ручку молотка. Залежно від типу інструменту вона може бути виготовлена з металу, дерева або пластику, мати вставки з гуми для кращого зчеплення з поверхнею долоні. Найпростіший слюсарний молоток оснащений довгою дерев'яною рукояткою, що має в перетині овал. Якщо ви малюєте столярний молоток, зверніть увагу, що його держак може складатися з двох частин, та, до якої кріпиться бойок, має менший діаметр, ніж та, яка лягає в руку.
3
Перед тим, як промальовувати бойки, подумайте, який саме вид молотка ви зображує. Найпростіший інструмент носить назву «слюсарний», одна ударна сторона має плоску робочу поверхню круглої форми, другий кінець звужується, збоку ця частина має вигляд рівностороннього трикутника. У столярного молотка звужується частина, її ще називають «задок», роздвоюється і злегка округляється у напрямку до ручці, це пристосування служить для висмикування цвяхів. Якщо ж ви малюєте таку різновид молотка, як киянка, покажіть з двох сторін бойки циліндричної форми.
4
Зітріть допоміжні лінії.
5
Приступайте до фарбування. Врахуйте при виборі кольору матеріал, з якого виготовлений молоток. Щоб ваш інструмент не виглядав плоским, покажіть на його поверхні області світла і тіні. Гумові деталі на рукоятці розфарбуйте яскравим кольором, на дерев'яній ручці в нижній її частині часто виділяють червону смугу.