Як дізнатися, скільки платити за інтернет. скільки платять за інтернет билайн.

На відміну від постачальників комунальних послуг інтернет-провайдери рідко присилають своїм клієнтам рахунки. На абонента найчастіше покладається відповідальність самому стежити за своїм платіжним балансом. Тому потрібно знати, як можна отримати інформацію про суму необхідних платежів.
Інструкція
1
Зайдіть в особистий кабінет на сайті провайдера. Зазвичай логін і пароль вам видають при укладенні договору про обслуговування або ж ви повинні зареєструватися на порталі самостійно. В особистому кабінеті відбивається баланс вашого рахунку, і ви можете зрозуміти, на яку суму його слід поповнити. У деяких випадках ви зможете і внести обіцяний платіж, наприклад, якщо в даний момент ви не можете відвідати ні офіс провайдера, ні інше місце, де приймають платежі.
2
Дізнайтеся принцип зняття плати, який практикує ваш провайдер. Наприклад, при безлімітному інтернеті гроші з вашого рахунку можуть зніматися щомісячно або щодня. У першому випадку дял роботи інтернету ви повинні будете вносити необхідну суму до першого числа кожного місяця, а в другій ситуації - оплачувати інтернет або відразу вперед, або невеликими частинами, наприклад, за кілька днів користування. Також заодно уточніть, чи будуть з вас зніматися гроші після блокування інтернету через негативного балансу. Якщо так, то вигідніше буде заблокувати канал зв'язку у випадку, якщо ви якийсь час не збираєтеся його використовувати.
3
При користуванні інтернетом з тарифікацією за кількістю завантаженої інформації тримайте на рахунку деякий запас грошей. Це необхідно, тому що ви не завжди можете точно знати, яка кількість інформації було вами завантажено.
4
Зверніться в офіс провайдера. На всяк випадок візьміть з собою паспорт, хоча баланс рахунку вам в більшості випадків зможуть назвати при згадці вашого прізвища і адреси. На місці ви зможете і внести необхідну суму. Також оператор зможе вам сказати, коли варто зробити наступну оплату, що у вас не заблокували інтернет.
5
Уточніть баланс рахунку через автомати швидких платежів. Таку послугу надають не всі провайдери. Врахуйте, що для цього вам може знадобиться номер договору з компанією зв'язку або номер вашого особового рахунку в її системі розрахунків.