Як описати людину по-англійськи.

Опис зовнішності людини обов'язково входить в курс вивчення англійської мови. Виконання таких захоплюючих вправ сприяє засвоєнню граматики і значно розширює словниковий запас.
Інструкція
1
Складаючи розповідь про зовнішність людини, необхідно описати його обличчя, фігуру, манери, характерні жести. В розширеному портреті варто зобразити також одяг. Найголовніше в портреті людини - побачити його характерні особливості, притаманні лише йому, і передати їх словами.
2
Почніть опис з статури "body build". Людина може бути струнким "slim", худорлявим "lean", мініатюрним "lean" або повним "plump/overweight". Низькорослим "short" і довготелесим "lathy".
3
Для портрета дуже важливо описати обличчя "face" та волосся "hair". Вони можуть бути чорні "black", і людина тоді буде брюнетом "brunette", у блондинів "blond" - русявим "fair" і попелястими "ash-blond", а у шатен "brown" мати золотисто-каштановий відтінок "auburn". Крім того, волосся мають різну довжину: до плечей "shoulder-long", до пояса "waist-length" або короткими "short", а також прямими "straight", кучерявим "curly" або хвилястими "wavy".
4
Основна увага приділіть особі. Визначте овал і колір "complexion". Особи бувають круглими "round", квадратними "square" і овальними "oval". Людина може бути блідим "pale" і смаглявим "swarthy", а риси обличчя "features" - тонкими "delicate", грубими "coarse" і правильними "regular". Позначте форму носа "nose": "snub" (кирпатий), "fleshy" (м'ясистий), "aquiline" (орлиний), "straight" (прямий); і колір очей "eyes": "brown" (карі), "green" (зелені), "blue" (блакитні), "gray" (сірі), "dark" (чорні). Очі також характеризуються такими поняттями, як "slanted" (розкосі), "bulging" (витрішкуваті), "narrow" (вузькі) і "close-/deep-/wide-set" (широко посаджені).
5
Розповідаючи про підборідді "chin", відзначте, з ямкою "dimpled" він чи ні, квадратний "square", гострий "pointed" або виступаючий "protruded".
6
Описуючи лоб "forehead", використовуйте прикметники відкритий "open", високий "high", широкий "broad", низький "low". Якщо ви описуєте чоловіка, відзначте наявність і відсутність у нього бороди "beard" і вусів "moustache".
7
Закончите опис людини загальною характеристикою і своїм ставленням до нього. Для цього використовуйте такі слова і поняття, як гарненька "pretty", красива "good-looking", "beautiful", елегантна "elegant", приємна "pleasant-looking". Ці вирази прийнятні для розповіді про жінку, якщо ви говорите про чоловіка, вживайте інші англійські вирази: "plain-looking" (приємний), "gallant" (галантний), "handsome" (гарний).