Як повернути стару обліковий запис.

Якщо людина давно не користується обліковим записом, і потім раптом виникає в ній потреба, не завжди виходить пригадати пароль. При цьому колишній аккаунт зберігає багато важливих даних. Отримати до них доступ буде можливо, відновивши стару обліковий запис.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте поштові сервіси Google (Gmail) і Mail.ru, алгоритм дій з відновлення облікового запису наступний. Зайдіть на офіційний сайт Mail.ru і натисніть на посилання «Забули пароль?». Далі вас попросять ввести адресу електронної пошти, до якої ви забули пароль, після введення натисніть «Далі». Отже, перед вами з'явиться три варіанти відновлення облікового запису - це дати відповідь на секретне питання, отримати пароль на вказаний мобільний телефон, або ввести додаткові e-mail адреси (даний варіант буде відображатися в тому випадку, якщо ви вводили додаткові e-mail). Після відповіді на секретне питання вам запропонують ввести новий пароль. Якщо ж ви використали другий варіант, на додатковий e-mail прийде лист з посиланням на відновлення аккаунта.
2
Щоб відновити обліковий запис на поштовому сервісі компанії Google - Gmail, зайдіть на Gmail та натисніть посилання «Не можете отримати доступ до облікового запису?». Далі виберіть проблему: забули ім'я користувача або забули пароль. У першому випадку буде потрібно ввести додатковий e-mail, який був прив'язаний до аккаунту. У другому випадку для початку буде потрібно ввести e-mail, для якого потрібно відновити пароль. Потім, як і в Mail.ru, буде запропоновано три варіанти відновлення: код підтвердження на телефон, відповідь на секретне питання і посилання на додатковий адресу електронної пошти. Виберіть будь-який з зручних і натисніть кнопку «Продовжити».
3
У разі якщо ви не вводили або не пам'ятаєте ці дані, Google пропонує вам підтвердити свою особистість. Для цього натисніть на однойменну посилання під кнопкою «Продовжити». Вам потрібно буде вказати останню дату користування аккаунта та інші дані, які допоможуть довести, що це саме ваш обліковий запис.
Корисна порада
Посилання «Забули пароль» існує в більшості сайтів і програмах, які хоч якось пов'язані з інтернетом. Тому завжди максимально точно заповнюйте реєстраційні дані, щоб в майбутньому без проблем відновити доступ до облікових записів.
Бувають ситуації, коли при програмному або системному збої облікові записи користувачів з операційної системи видаляються, і при завантаженні комп'ютера увійти в систему під своїм логіном не представляється можливим. Для операційних систем Windows XP і вище існує спеціальна утиліта, яка допомагає вирішити дану проблему. Вона називається «Відновлення системи» (System Restore).
Інструкція
1
Щоб повернути комп'ютер в стан, в якому він перебував до збою, зайдіть в меню «Пуск» -> «Усі програми» -> «Стандартні» -> «Службові» (All Programs -> Accessories -> System Tools ).
2
Перед вами відкриється вікно «Ласкаво просимо в майстер відновлення системи» (Welcome To System Restore). Натисніть на пункт «Далі» (Next).
3
У формі «Вибір точки відновлення» (Select A Restore Point) виберіть ту дату, коли операційна система працювала добре, і натисніть на пункт «Далі» (Next).
4
Після цього запуститься утиліта для відновлення стану операційної системи до збою.
5
На завершення роботи цієї утиліти комп'ютер перезавантажиться, після чого облікові записи, які були видалені, з'являться в вікні вибору користувачів. Зверніть увагу, що відновляться всі профілі цього комп'ютера. Якщо ви встановлювали будь-які програми, вони втечуть. Якщо проведені операції не допомогли, ви можете повернути операційну систему до вихідного стану. Для цього скасуйте результат роботи утиліти «Відновлення системи» (System Restore).
6
Для цього зайдіть в утиліту «Відновлення системи» (System Restore). У формі «Ласкаво просимо в майстер відновлення системи» (Welcome To System Restore) виберіть пункт «Скасувати останнє відновлення» (Undo My Last Restoration). Далі слідуйте підказкам системи. Після цього комп'ютер знову перезавантажиться.
7
Допоможе дана утиліта чи ні, залежить від налаштувань операційної системи вашого комп'ютера і об'єму жорсткого диска. Справа вся в тому, що вся системна інформація зберігається на жорсткому диску, а якщо місця на ньому не вистачає, старі дані затираються новими. Крім того, щоб заощадити місце на жорсткому диску, утиліту «Відновлення системи» можна відключити, але робити це вкрай небажано.