Як волосся пофарбувати в яскравий колір. Як пофарбувати волосся в яскравий колір підручними.

Ще зовсім недавно жінки фарбували волосся хною або перекисом водню. Не дотримуючись правильних пропорцій при складанні суміші для фарбування, можна було отримати радикальний колір. Сьогодні жінка може без проблем з блондинки перетворитися на брюнетку або стати володаркою екзотичного відтінку волосся.
Інструкція
1
Під яскравим кольором не обов'язково розуміти рожевий чи червоний. Якщо ви хочете мати оригінальний колір волосся, але боїтеся переборщити, виберіть відповідний відтінок залежно від свого типу зовнішності. Зважившись на такий експеримент, виберіть колір, ефектно підкреслює ваші переваги і маскує недоліки.
2
Якщо до кінця не впевнені у своєму виборі, не фарбуйте відразу всю голову цілком. Почніть з мелірування або колорування. Так ви зможете поєднати природну красу волосся і яскраві акценти. Не забувайте про правила поєднання кольорів. Брюнеткам краще прикрасити шевелюру смарагдовими або яскраво-синіми пасмами, щоб підкреслити індивідуальність і неповторність стилю. А блондинкам можна зробити помаранчеві або червоні пасма, обрамлені каштановими або шоколадними відтінками.
3
Щоб пофарбувати волосся в яскравий колір, купіть фарбу перевіреної фірми-виробника. У магазині ви зможете знайти спеціальні серії для дівчат, які воліють яскраву гаму. Не змішуйте декілька відтінків самостійно і не купуйте дешеву фарбу сумнівної якості.
4
Перед процедурою не мийте голову і зробіть тест на алергію. Підготуйте засіб для фарбування волосся, слідуючи вказівкам в інструкції. Зробіть фарбу з запасом.
5
На скронях і лобі змастіть шкіру кремом, щоб вона не забарвилася.
6
Поділіть волосся двома перпендикулярними проділами, що проходять через верхівку, на 4 зони. Нанесіть барвник на проділи, а потім на потилицю. Скроневу і лобову частину офарблюйте в останню чергу.
7
Чим густіше і товщі волосся, тим тонше повинні бути пасма для фарбування. Починайте відлік часу витримки відразу після нанесення барвника
8
Перед тим як змити фарбу, перевірте, чи добре оброблені все волосся. Для цього за допомогою гребінця відсуньте фарбу на кінцях і коренях і порівняйте їх. Якщо помітили недоліки у виконаній роботі, проведіть емульгацію: нанесіть на волосся трохи теплої води, злегка вспеньте і розподіліть по всій поверхні голови. Виконуйте погладжування, дотримуючись лінії росту волосся. Потім помийте голову і насолоджуйтеся новим образом.