Як виглядати в відпустці.

У відпустку не хочеться їхати з навантаженими валізами, рюкзаками та сумками. Але й ходити в одній і тій же одязі на відпочинку теж не вихід з положення. Збираючи речі, беріть тільки ті предмети гардероба, які добре поєднуються між собою. Обов'язково приміряйте наряди перед тим, як укласти їх в чемодан, щоб вчасно помітити дефекти і виправити їх.
Вам знадобиться
  • - сонцезахисний крем;
  • - одяг;
  • - три пари взуття;
  • - аксесуари;
  • - манікюрний набір;
  • - косметика;
  • - засоби для догляду за шкірою і волоссям.
Інструкція
1
Вміст вашого відпускного чемодана залежатиме від країни, де ви зібралися відпочивати. Культурні та соціальні традиції різних курортів сильно відрізняються один від одного. Заздалегідь дізнайтеся, кліматичні та інші особливості держави, яке збираєтеся відвідати, щоб адекватно і привабливо виглядати в будь-якому місці.
2
Прикиньте, який відпочинок вам належить і які заходи ви відвідаєте. Для пляжу, вечірок, музеїв і гірських стежок потрібна зовсім різна одяг. На сафарі в Кенії вам не будуть потрібні босоніжки на шпильці, а на Єлисейських полях ви будете виглядати нерозумно в корковому шоломі.
3
Вибирайте предмети гардероба, які відмінно комбінуються між собою. Кожна річ повинна поєднуватися з трьома іншими з вашої валізи.
4
Тепла джемпер не буде зайвим навіть в Африці, де нічна температура дуже відрізняється від денної. Обов'язковий і сонцезахисний крем, який стане в нагоді навіть в північних країнах. Але ось нову пару взуття з собою краще не брати, є ризик сильно пошкодити шкіру ніг і зіпсувати частина відпустки.
5
Зазвичай буває достатньо трьох пар різного взуття: спортивні тапочки, пляжні сланці і вихідні босоніжки. Навпаки, аксесуари займають мало місця, а користь від них буде великою. Вони зможуть повністю перетворити наряд. Міняючи намиста, браслети і ремінці, ви зможете бути різною і неповторною.
6
Як мінімум, вам знадобиться пара купальників. Адже іноді потрібно терміново змінити мокрий пляжний наряд, тому важливо мати запасний варіант. Вибираючи купальник, пам'ятайте про те, що в арабських країнах не заохочують дуже відвертих нарядів, а за територію готелю виходити в пляжному костюмі і зовсім заборонено.
7
Придбайте на місцевому базарі національний одяг, яку прийнято носити в цій країні. Зазвичай ці речі коштують недорого, завжди доречні і ідеально підходять до кліматичних умов місцевості.
8
З будинку же візьміть світлий сарафан з натуральної тканини. Білий, лимонний, блакитний, рожевий кольори прекрасно відтіняють загар і відіб'ють пекучі промені сонця.
9
Джинси - універсальний одяг, яка зможе виручити вас і в поході і на вечірній прогулянці по місту.
10
Візьміть з собою тільки випробувану косметику, новинки, куплені на курорті, можуть викликати алергію. Дорожній манікюрний набір і пара гребінців допоможуть вам доглядати за нігтями і волоссям у відпустці.