Як оформити титульний лист доповіді. Оформлення титульного аркуша доповіді.

Принцип комплексного підходу при написанні будь-якої наукової роботи в рівній мірі проявляється як в її теоретичному наповненні, так і в оформленні результатів. Грамотно підготовлений титульний лист - це перший крок до створення позитивного враження комісії при захисті доповіді.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер
  • Доповідь
Інструкція
1
Напишіть заголовок доповіді у верхньому полі аркуша, вирівнявши його по центру. Він повинен бути лаконічним, ємним, не перевищуючи за розміром три рядки.
2
Пропустивши 1 рядок, вкажіть авторів доповіді. Той, хто безпосередньо буде виступати перед аудиторією, повинен бути першим в цьому списку. Решта прізвища розташовуватися за алфавітом.
3
Вкажіть вчений ступінь, посаду кожного автора, повну назву навчального закладу та місто, в якому він знаходиться. Шрифт - Times New Roman, курсив.
4
Розташуйте в нижньому полі анотацію до доповіді. Вона пишеться малими літерами з вирівнюванням тексту по ширині, а за розміром не перевищує 80 слів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i-0OmrM3dFQ
Зверніть увагу
Тема доповіді не повинен містити абревіатуру, при цьому всі слова розташовуються без червоних рядків, переносів та інших додаткових відступів. Вибирайте для його написання прописні літери, напівжирний шрифт.
Корисна порада
Залежно від мети доповіді, він може бути написаний як авторами з одного навчального закладу, так і співробітниками різних інститутів. В такому випадку приналежність до тієї чи іншої наукової обителі вказується через кому після прізвища автора. Форматування полів титульного аркуша стандартне: праве - 1 см, всі інші по 2,5 см.