Як нанести тату.

Татуюваннями прикрашають різні частини тіла. Зображень, які можна нанести на шкіру, безліч. Важливо знайти кваліфікованого майстра, що виконує роботу швидко, акуратно і якісно.
Інструкція
1
Подивіться тату-роботи майстра, який буде виконувати малюнок на вашому тілі. Спочатку шкіру обробляють, бритвою звільняють від волосків. Спеціальним розчином (зелене мило, спирт) знежирюють і дезінфікують. Після цього наносять тонким і рівним шаром гель або гелевий дезодорант.
2
Не вживайте алкоголь перед процедурою, т.к. він розширює кровоносні судини, які будуть порушуватися у процесі роботи, в результаті виникнуть дрібні кровотечі. Спиртне збільшує інтенсивність потоку крові, зупинити який складно. Може підвищитися тиск, активуються кровотворні процеси - і в результаті барвник вимиється з шкірних покривів. З цієї ж причини відмовтеся від прийому медикаментів за добу до нанесення татуювання.
3
Запитайте у майстра про способи нанесення малюнка. Часто це робиться за допомогою звичайної голки, обмотаною на кінці ниткою або спеціально зробленої для цих цілей, так званої «пишнії» (інструменту для нанесення татуювань, виконаного зі звичайної канцелярської скріпки, кріпильної скоби від зошита або дроту, заточених на одному кінці). Ці пристосування занурюють в туш, після чого шкіру проколюють частими і дрібними уколами, одночасно вливаючи барвник за зразком зображення.
4
Поцікавтеся, можливо, майстер завдасть тату на тіло за допомогою шаблону (шматка твердої гуми з укріпленими голками, по контуру малюнка). Заготівля проектується на тіло, а потім з силою вбивається. В результаті голки входять під шкіру приблизно на 1/2 см, і туш виявляється безпосередньо під шкіряним покривом.
5
Перевірте, майстер може використовувати в роботі пристрій, створений на основі електричної бритви або за допомогою леза. Контур малюнка надрізають і втирають в шкіру барвник.
6
Дізнайтеся про спосіб нанесення тату до початку робіт. В хороших салонах використовують спеціальні апарати, де в якості барвника використовується професійна туш. Це гарантує стерильність, оскільки тут використовується тільки одноразова голка. Спеціаліст кріпить на тіло листок паперу з малюнком і по ньому водить невеликої машинкою. Фарба надходить під шкіру за допомогою вібруючих голок.
7
Попросіть щоб вам зробили знеболення. У більшості випадків вона не потрібна, але іноді потрібно. Розслабте м'язи і прийміть природну позу.
8
Обробляють місце нанесення тату після завершення процедури. Якщо з'явилися крапельки крові, їх треба видалити. Після цього наносять антисептик і на 12:00 компрес. На малюнок наносять товстим шаром мазь, зверху накривають складеним в чотири шари бинтом і обертають харчовим поліетиленом. Потім шкіру треба обполоснути прохолодною водою, промивати тату слід відваром календули, корочку здирати не можна.
9
Буває, що майстри користуються трансферним олівцем. Чернетка створюють завдяки тришарової папері (малюнок, копірка, калька). На пергамент перекладається шаблон, потім картинка переноситься на тіло. Іноді використовують гелеву ручку, плюси полягають в тому, що можна завжди виправити неточності і підправити зображення.
Корисна порада
Коли майстер наносить татуювання, він виконує обробку 50% -ним розчином спирту.