Як відкрити свою фірму і успішний бізнес: кроки до успіху.

Відкриття власної фірми здійснюється через процедуру її державної реєстрації. Для цього потрібно звернутися до податкової інспекції за місцем знаходження майбутньої фірми або в особливу реєструючу інспекцію, якщо вона передбачена у вашому регіоні. Після реєстрації фірма може здійснювати діяльність.
Вам знадобиться
  • - підтвердження юридичної адреси (на практиці гарантійний лист від власника, копія свідоцтва про право власності);
  • - пакет установчих документів фірми: Статут, рішення загальних зборів засновників фірми або єдиного засновника про заснування підприємства, установчий договір (якщо засновників більше одного);
  • - підтвердження внесення статутного капіталу;
  • - квитанція про оплату держмита.
Інструкція
1
Почніть підготовку документів з вирішення питання з юридичною адресою майбутньої фірми. Простіше, якщо у вас є у власності нежитлове приміщення або ви плануєте реєструвати фірму на свою домашню адресу (можливість цього уточніть у своїй податковій). В інших випадках знайдіть приміщення, де будете здійснювати діяльність, домовтеся з власником щодо оренди та попросіть у нього гарантійний лист про укладення договору оренди після реєстрації фірми і копію свідоцтва про право власності.
2
Підготуйте установчі документи фірми. За основу можна взяти типовий набір (Статут, рішення засновника або загальних зборів засновників, установчий договір). При необхідності внесіть в типові документи свої правки, але обов'язково узгодьте їх з юристом. Всі документи підпишіть в присутності нотаріуса, який запевнить ваші підписи.
3
Внесіть статутний капітал. Якщо ви віддаєте перевагу внести його грошима, відкрийте в будь-якому банку накопичувальний рахунок, внесіть на нього потрібну суму (мінімально 10 тисяч, верхньої межі немає, орієнтація на розмір статутного капіталу, прописаний в статуті вашої майбутньої фірми, на практиці зазвичай задовольняються мінімальним розміром).
4
Підготуйте пакет документів по статутному капіталу, якщо вносите його майном. Це акти оцінки та прийому майна на баланс майбутньої фірми, де має бути вказано найменування кожної одиниці майна, рік випуску, якщо застосовно, вартість. Майно дорожче 20 тис. Р. повинен оцінювати незалежний фахівець. Якщо дешевше (на практиці досить оцінити в 10 тис. Р., Якщо статутний капітал дорівнює цій сумі, наприклад, комп'ютер), достатньо оцінки самих засновників або єдиного засновника.
5
Сплатіть держмито за реєстрацію ТОВ. Сформувати квитанцію для оплати оптимально на сайті ФНС Росії за допомогою сервісу створення платіжок (тільки не забудьте вибрати варіант квитанції для оплати готівкою), а оплатити - в найближчому відділенні Ощадбанку.
6
Принесіть пакет необхідних документів до податкової і через п'ять робочих днів отримаєте свідоцтво про реєстрацію фірми або мотивовану відмову. Після цього ви можете починати вести діяльність.
Корисна порада
Якщо ви плануєте застосовувати спрощену систему оподаткування, подайте заяву про це одночасно з документами на реєстрацію фірми.