Як замінити чохли на сидіння автомобіля.

Сидіння в салоні автомобіля повинні бути зачохлені, оскільки матеріал обшивки дуже сприйнятливий до забруднень. Користуючись цими аксесуарами, водій не тільки збільшує термін служби покриття, але і зберігає естетичний вигляд салону. Почистити чохол набагато простіше, ніж міняти всю обшивку.
Вам знадобиться
  • Комплект автомобільних чохлів.
Інструкція
1
Вийміть аксесуари з упаковки і перевірте наявність усіх деталей. До складу класичного комплекту автомобільних чохлів входять два вироби для передніх сидінь, чохол і накидка для пасажирського дивана, чохли для підголівників і застібки-гачки для фіксації. Розкладіть всі чохли так, як збираєтеся їх надягати.
2
Спочатку надіньте чохли на передні сидіння. Передні крісла посуньте вперед, до упору. З зусиллям потягніть підголівник і витягніть його з крісла. Одягніть чохол на сидінні зверху. Натягуйте тканину ретельно і розправляйте складки. По краю чохла розташовуються спеціальні гумки, їх простіше знайти, заглянувши під сидіння. Відшукайте їх і з'єднаєте, використовуючи гачки-кріплення.
3
Візьміть знятий підголовник. Зачохлила його. Ретельно натягніть тканину, щоб не було складок. Вставте підголовник на місце. З другим кріслом виконайте ті ж маніпуляції.
4
Ретельно огляньте підголовники. У деяких марок машин ці задні деталі менше, ніж передні. При візуальному огляді це визначити неможливо. Необхідно скласти дві бічні поверхні деталей один з одним. Розгляньте їх. Визначте, де передня, а де задня частина. У передній, найчастіше, вигин найбільш виражений.
5
Тепер приступайте до пасажирського дивану. Зніміть його сидіння. Потягніть диван вгору, приклавши зусилля. Під час цієї процедури відстебнути кріплення і сидіння відокремиться від бази. Накиньте накидку чохла на цю деталь, ретельно витягнувши гумки. Скріпіть їх спеціальними гачками.
6
зачохлила попередньо зняті підголовники заднього дивана за аналогією з підголовниками передніх сидінь. Нахиліть його спинку у внутрішню частину салону до упору. Одягніть чохол на її поверхню і ретельно закріпіть. Потім поверніть спинку на колишнє місце і вставте підголовники. Поставте зняте сидіння назад.
Зверніть увагу
У деяких комплектах чохли переднього правого і переднього лівого сидінь відрізняються.
Корисна порада
Поєднуючи гумки з замками, починайте від спинки сидіння до передньої частини.
Будь-якому автолюбителю хочеться, щоб салон його машини виблискував чистотою. Ось тільки домогтися цього в процесі експлуатації автомобіля нелегко. Сидіння в салоні нерідко брудняться, втрачають первозданний вигляд. Щоб забезпечити їх збереження, потрібно регулярно знімати чохли для чищення або заміни.
Інструкція
1
Зруште передні сидіння автомобіля вперед до упору. Послідовно зніміть чохли спочатку з пасажирського сидіння, а потім з сидіння водія. Для цього необхідно розв'язати зав'язки, відстебнути ремінці або кнопки, якими кріпиться чохол до сидіння (все залежить від конструкції конкретних чохлів). Особливу увагу приділіть підголівникам.
2
Потім звільніть від чохлів заднє сидіння автомобіля. Для цього вам, можливо, знадобиться частково демонтувати спинку, нахиливши її вперед. Зняті чохли складіть і помістіть в поліетиленовий пакет для подальшої чистки або прання.
3
Підготуйте чохли на заміну. Вийміть їх з упаковки, перевірте комплектність. Покладіть кожен елемент на те сидіння, для якого він призначений. Чи не переплутайте чохли , які слід надіти на водійське сидіння і на місце переднього пасажира (вони можуть дещо відрізнятися за розмірами).
4
Одягніть кожен чохол на відповідне переднє сидіння і прикріпіть за допомогою передбачених кріплень (гумок, кнопок і так далі). Чохол повинен облягати сидіння рівно, без складок; шви слід розташовувати за місцем знаходження вигинів сидінь.
5
Подібним чином встановіть чохли на заднє сидіння автомобіля, спочатку на нижню його частину, а потім і на спинку. Виведіть назовні засувки для ременів безпеки. В останню чергу надіньте чохли на підголовники, якщо вони передбачені конструкцією.
6
У деяких особливо складних випадках надіти чохли прямо в салоні складно. Спробуйте демонтувати сидіння і вийняти їх з салону автомобіля. Але це буває досить непросто зробити, хоча процес заміни чохлів при такій технології помітно прискорюється.
7
При заміні чохлів дотримуйтесь акуратність. Встановлюючи відповідні елементи на підголовники, намагайтеся заштовхувати їх всередину чохла, а не натягувати зверху, в іншому випадку можна пошкодити виріб. Якщо чохли абсолютно нові, то виконайте в них при необхідності невеликі отвори під гачки, наявні на сидіннях автомобіля.