Як недорого відпочити на морі. час поїздки за кордон недорого.

Відпочити на морі, полежати на теплому пісочку, покупатися, поїсти свіжих фруктів ... Хочеться за швидкоплинний відпустку набратися сил і енергії, щоб вистачило на цілий рік. При цьому не завжди є можливість викласти більшу суму за тиждень відпочинку, і виникає проблема знайти місце, щоб і відпочити добре, і дешево вийшло.
Інструкція
1
Спосіб проїзду в чому залежить від відстані і виду транспорту. Молодий чоловік проїхати може автостопом, причому безкоштовно. А ось сім'ю таким чином перевозити недоцільно. Але і в цій ситуації можливі варіанти вибору більш дешевого способу пересування.
2
Їхати на власному автомобілі - найдешевший варіант. Чим більше відстань, тим дешевше обходиться такий спосіб. Поїздка поїздом дешевше перельоту. Тому якщо море не дуже далеко, існує пряме залізничне сполучення, можна вибрати і цей спосіб.
3
Під час відпочинку другої істотною статтею витрат є оплата за проживання. Діапазон тут коливається від буквально декількох доларів у приватному секторі і до дуже великих сум у сучасних комфортабельних пансіонатах, розташованих біля самого синього моря. При виборі враховуйте не лише свої фінансові можливості, але і віддаленість від моря, наявність зручностей. Іноді заощадивши на житло, можна витратити більше на проїзд по місту, покупку води та харчування.
4
Вибирайте відповідні умови проживання. Найбільш дешево обходиться проживання в приватному секторі. Зазвичай пропонується кілька варіантів. Найдешевший - койка, розташована в прохідній кімнаті, закутку, коридорі. З прикроватного сервісу - в загальному коридорі вішалка на два гачки і стілець. Місце для сну не найкомфортніше, але найдешевше. Другий за вартістю варіант - кімната в будиночку на 2-3 місця для сну, іноді доходить до 6.
5
Кімната в дворової споруді, обладнаної для житла. Сервіс тут розширено до окремого столу з набором стільців, холодильника, можливий вентилятор. За задоволення, природно, доводиться доплачувати, але не багато. Вартість житла, як правило, середньостатистична, тому торгуватися сенсу немає.
6
Ринок послуг у сфері харчування досить різноманітний. Залежить все від вашого бажання. Можна знайти житло, де по стерпним ціною вам запропонують триразове харчування з якісним приготуванням їжі, можна готувати і самому, а можна пошукати недорогі столові.