Як взяти кредит індивідуальному підприємцю.

Індивідуальний підприємець нерідко потребує додаткового фінансування на розвиток власного бізнесу. Отримати позикові кошти можна в будь-якому банку, який цілеспрямовано розвиває кредитування малого та середнього бізнесу, але при цьому вимоги до позичальника, особливо при отриманні великих сум, будуть вельми високі.
Вам знадобиться
  • - заява-анкета;
  • - паспорт;
  • - свідоцтво ІП;
  • - виписка з ЕГРІП;
  • - ксерокопія декларації;
  • - документи, що підтверджують фінансове благополуччя підприємства;
  • - договір застави.
Інструкція
1
Ознайомтеся з пропозиціями банків, готових профінансувати розвиток малого і середнього бізнесу. Для цього вам доведеться прочитати всі пропозиції в регіональних засобах масової інформації та ознайомитися з пропозиціями, відвідавши сайт кредитної організації. На сьогоднішній день великі суми кредитів індивідуальним підприємцям готові надати банки: «ВТБ24», «Балтінвенстбанк», «Промсвязьбанк», «Траст», «Уралсиб», «Відкриття» і багато інших.
2
Вимоги банків до позичальника можуть несуттєво відрізнятися, але основним є підтверджена платоспроможність індивідуального підприємця. Приватне підприємство повинно бути зареєстровано не менше 6 місяців і приносити стабільний дохід своєму власнику.
3
Щоб отримати кредит, заповніть анкету-заявку, пред'явіть паспорт, свідоцтво індивідуального підприємця, виписку з єдиного державного реєстру індивідуальних підприємців. Також вам будуть потрібні ксерокопії всіх документів, завірені у нотаріуса.
4
Для підтвердження своїх доходів пред'явіть завірену ксерокопію декларації 3-ПДФО, книгу обліку доходів і витрат, ксерокопії фінансових договорів, повну розшифровку виручки. Банк може запросити інші документи, що підтверджують фінансові благополуччя вашого приватного підприємства.
5
При видачі великої суми кредиту можуть знадобитися платоспроможні поручителі, які мають можливість пред'явити офіційну довідку уніфікованої форми 2-ПДФО, що підтверджує доходи.
6
Якщо ви не маєте можливості мати двох платоспроможних поручителів, для забезпечення фінансових зобов'язань вам можуть запропонувати оформити в заставу цінне майно.
7
Банк розглядає заявку індивідуального підприємця протягом 1-4 тижнів, перевіряє всі відомості і пред'явлені документи, після чого виносить рішення про надання кредиту або відмову.