Як вибрати клініку, щоб вирівняти зуби.

На жаль, не всім пощастило мати рівні зуби від народження. Але завдяки сучасним стоматологічним технологіям можна змінити форму зубів. Головне - правильно вибрати для цього клініку.
Інструкція
1
Якщо у вас неправильно ростуть зуби, зверніться у клініку, де веде прийом лікар-ортодонт. Саме він займається проблемою вирівнювання зубів. Даний фахівець зможе визначити найбільш прийнятний для вас варіант досягнення красивої посмішки.
2
Поцікавтеся рекомендаціями обраної клініки у знайомих, які користувалися її послугами. Бажано, щоб це було досить давно, щоб підтвердити хороший результат часом.
3
Зверніть увагу на престиж і популярність даної клініки. Це дозволить вам вибрати фахівця, який не тільки безболісно, а й якісно вас обслужить.
4
Будь клініка з солідною репутацією має свій сайт. Обов'язково відвідайте його, особливо розділ з відгуками клієнтів, які вже вдавалися до послуги вирівнювання зубів. Можна також попросити книгу скарг і пропозицій і почитати залишені в ній відгуки.
5
Хороші ортодонти працюють і в державних поліклініках, і в приватних кабінетах, так що поцікавтеся, перед тим як записатися на прийом, до якого лікаря краще звернутися. Підходьте до справи делікатно, відразу з порога вам ніхто не зізнається, що в медустанові є неякісні фахівці.
6
Поцікавтеся досвідом роботи лікаря-ортодонта, його кваліфікацією, сертифікатами. Навіть з хорошими матеріалами і дорогим обладнанням в клініках зустрічаються фахівці, які використовують в роботі застарілі методи і не володіють достатніми навичками та вмінням.
7
Перш ніж почати процедури з вирівнювання зубів, хороший ортодонт повністю опише вам все подальше лікування. Він зобов'язаний пояснити всі тонкощі своєї роботи на зрозумілій для вас мові, обговорити фінансову сторону і описати можливі недоліки і переваги всіх процедур. Тому врахуйте і цей момент.
8
Ніколи не зупиняйте свій вибір на клініці, де лікарі не дотримуються правил гігієни, погано консультують або грублять. На сьогоднішній день конкуренція серед стоматологічних установ дуже велика, так що ви з легкістю знайдете собі клініку, в якій до вас будуть ставитися з належною увагою.
9
Пам'ятайте також про те, що в престижних клініках на послуги з вирівнювання зубів надається гарантія. У середньому її термін складає близько 1 року.