Як в BIOS поставити завантаження з диска. Як в bios змінити завантаження.

Базова система введення-виведення, або BIOS, забезпечує початковий старт комп'ютера. Крім того, саме в ній виставляються параметри багатьох пристроїв - зокрема, користувач може вибрати в якості первинного пристрою завантаження жорсткий диск, флешку або компакт-диск.
Інструкція
1
Необхідність змінити вартісне за замовчуванням пристрій завантаження зазвичай виникає при установці Windows. Якщо не виставити в BIOS відповідне значення, система просто не побачить при старті вставлений в дисковод компакт-диск, і завантаження відбуватиметься з вінчестера або, за відсутності на ньому ОС, не відбуватиметься взагалі.
2
Для входу в BIOS необхідно після запуску комп'ютера натиснути клавішу Del (найчастіше). Але на різних комп'ютерах конкретна використовувана клавіша може відрізнятися. Зокрема, можливі варіанти: Esc, F1, F2, F3, F10. В деяких випадках використовуються комбінації клавіш, такі як: Ctrl + Alt + Esc, Ctrl + Alt + Ins, Ctrl + Alt + Del, Fn + F1. При старті комп'ютера в нижній частині екрану може з'являтися підказка - наприклад, Press Del to enter setup.
3
При успішному вході в BIOS ви побачите синє або сіре вікно. Після цього вам треба знайти рядок, що відповідає за вибір завантажувального пристрою. Так як варіанти BIOS на різних комп'ютерах відрізняються, вказати точне місцезнаходження цього рядка складно. Тому просто перегляньте вкладки, вам треба знайти рядки First boot і Second boot - тобто первинне завантажувальний пристрій і вторинне.
4
Поруч з рядком First boot показано поточне завантажувальний пристрій. Ви можете його змінити зазначеними в нижній частині BIOS клавішами. Звичайно модифікація значень здійснюється в BIOS клавішами стрілок (вгору і вниз) або Pg Up і Pg Down. Вибравши зі списку за допомогою клавіш потрібне завантажувальний пристрій, збережіть зміни. Для цього треба натиснути F10 і в віконці, що з'явилося вибрати Yes або ввести Y і натиснути Enter.
5
Звичайно як первинного завантажувального пристрою ставлять жорсткий диск. При установці Windows необхідно в BIOS встановити завантаження з CD, але відразу після першої автоматичної перезавантаження треба знову повернути в BIOS завантаження з жорсткого диска. На багатьох комп'ютерах є зручна опція вибору завантажувального меню, викликайте після запуску комп'ютера клавішею F8 або F12.