Як убезпечити себе від шкідливого впливу мобільних телефонів.

Стільниковий телефон - це не просто засіб зв'язку, він став для багатьох людей улюбленою іграшкою, незамінним помічником і практично одним. Його постійні користувачі часто скаржаться на головні болі, сонливість, вони стають дратівливими. Під впливом шкідливих електромагнітних полів, які генерує мобільний телефон, в організмі людини виникає реакція напруження імунної системи, здатна знизити опірність до хвороб.
Інструкція
1
При покупці нової моделі телефону зупиняйте свій вибір на тому, який оснащений зовнішньою антеною, а також хорошою чутливістю. Надалі постарайтеся не псувати антену телефону, так як зміна її геометричних параметрів погіршує зв'язок, змінює умови прийому та збільшує потужність передавача.
2
Використовуйте моделі радіотелефонів з меншим значенням УПМ.
3
Скоротіть всі розмови по стільниковому телефону до мінімуму, не розмовляйте по ньому без особливої на те потреби. Найкраще спілкуйтеся за допомогою смс, а якщо у вас є можливість, тоді телефонуйте з міського телефону.
4
Якщо ви носите окуляри при розмові по телефону, обов'язково їх знімайте. Наявність металевої оправи може призвести до збільшення інтенсивності електромагнітного поля, що впливає на деякі ділянки голови.
5
Під час дзвінка тримайте телефон відразу ж до вуха. Поки йде гудок і встановлюється з'єднання з абонентом, відбувається саме сильне випромінювання. Придбайте навушники або бездротову гарнітуру, щоб при розмові не підносити телефон близько до голови.
6
В умовах нестійкого прийому потужність апарата автоматично підвищується до максимальної величини. Тому вам слід обмежити або відразу ж відмовитися від тривалих переговорів. Можна відшукати місце з більш сприятливим прийомом і продовжити розмову.
7
Не носіть тривалий час стільниковий телефон в кишені або на грудях. Покладіть його в кишеню сумочки, щоб він знаходився подалі від вас.
8
Не можна залишати стільниковий телефон поруч з тим місцем, де ви зазвичай спите, чи не ховайте його на ніч під подушку. Він повинен знаходитися від вас на відстані не менше півтора-двох метрів.
9
Дотримуйтеся раціонального харчування, займайтеся спортом і ведіть здоровий спосіб життя. Їжте більше фруктів і овочів, приймайте вітаміни.