Як обшити двері автомобіля. допоможіть-обшити кермо шкірою на Пріорі.

Обшивка автомобільних дверей робиться для того, щоб збільшити шумоізоляційні властивості. За допомогою матеріалу ви можете кардинально змінити інтер'єр салону вашого автомобіля.
Інструкція
1
Якщо ви перший раз займаєтеся подібною справою, то почніть з найлегших деталей. Спробуйте перетягнути ручки на дверях, пороги та інші різні пластикові деталі. Якщо у вас це добре вийшло, то приступайте до обшивки більш складних деталей.
2
Ви можете обшити салон автомобіля за лекалами виробника. Для цього зніміть стару оббивку і розпоріть її по швах. За старими лекалами зробіть нові викрійки. Зшивайте частини за допомогою спеціальної швейної машинки. Слідкуйте за тим, щоб під зшитими шматками матеріалу відсутні бульбашки і перекоси. В іншому випадку всі дефекти будуть сильно привертати увагу.
3
Для обшивки дверей досить часто використовують шкіру. Однак з таким матеріалом дуже складно працювати, оскільки він практично не тягнеться. Рівне наклеїти його можуть тільки люди, які багато раз займалися обшивкою салону. Якщо ви новачок в цій справі, то не ризикуйте, а спробуйте обшити салон більш простими матеріалами.
4
Найпростіше обшити салон карпетом. Багато автовиробників використовують його при обробці внутрішнього простору автомобілів. Вкрай не рекомендується клеїти цей матеріал на «Момент». При включеному опаленні клей буде отруювати пасажирів своїми шкідливими парами. З часом шматки карпета почнуть відклеюватися. Найкраще карпет кріпити на спеціальні клеї-аерозолі. Придбайте їх в магазині автозапчастин.
5
Перед тим як займатися обшивкою деталі, обов'язково її зніміть. На демонтаж ви не витратите багато часу. Клеїти матеріал вам буде набагато зручніше. В результаті ви отримаєте рівну і красиву обшивку. Якщо карпет необхідно звернути за тильну сторону деталі, то вам в будь-якому випадку доведеться знімати її. Карпет добре запобігає скрипи, які часто видають пластикові деталі. Цей матеріал також є хорошим утеплювачем.
Перше місце за популярністю у тюнінгу займає обшивка салону. Перетяжкою салону займається досить багато тюнінгових майстерень. Якщо ви не хочете витрачати великі гроші на це задоволення, спробуйте обшити салон шкірою самостійно.
Інструкція
1
Витягніть сидіння з салону і поставте його на стіл. Так буде набагато зручніше планувати розташування фрагментів шкіри. Швейники розмітьте маркером. Кожну панель чохла потрібно піднімати назвою матеріалу, з якого буде проводитися викрійка.
2
Зніміть чохол з сидіння. Після цього розпоріть його на окремі частини. Саме ці частини можна буде замінити на шкіряні. Не варто забувати про посилення матеріалу. Для обшивки найкраще використовувати шкіру на тканинній основі. Викроєні шкіряні деталі наклейте на поролон, використовуючи клей-спрей в балончику. Ні в якому разі не намащуйте клеїть на поролон пензлем - ви можете зіпсувати деталь. Клей може потрапити у внутрішню структуру поролону.
3
Сшейте між собою наклеєні на поролон шкіряні деталі. Намагайтеся акуратно поєднувати мітки на краях деталей. Зшитий чохол виверніть на лицьову сторону і розправте.
4
Тепер вам залишилося тільки натягнути і закріпити чохол на рамі сидіння. Найскладніше натягнути матеріал на спинку. Справа в тому, що він має замкнуту форму. Вам доведеться робити роботу в обмежених умовах.
5
Щоб надіти чохол на сидіння, вам необхідно спочатку його розкласти на цьому місці, а потім притягти до рами. Для притягання використовуйте пластикові хомути. Просмикніть їх крізь подушку в спеціальні отвори. На чохлі хомут повинен чіплятися за спицю, яка обшита тканиною і пришита до внутрішньої сторони. Краю чохла натягніть по контуру.
6
Обшивку потрібно закінчити просушкою і відпарюванням деталей. Чохли прогрійте струменем гарячого повітря, використовуючи для цієї мети звичайний фен. Шкіра буде підсихати і натягатися. Всі сидіння проутюжьте паром через ганчірку. Після таких процедур чохол буде абсолютно гладким.
7
Повністю зберіть сидіння і встановіть їх на автомобіль. На цьому етапі обшивку салону автомобіля можна вважати завершеною.