Як опублікувати сайт на "Народе".

Безкоштовний хостинг «Народ» користується заслуженою популярністю у власників невеликих особистих сайтів. Він дозволяє створювати і редагувати сторінки як в режимі конструктора, так і вручну, використовуючи мову розмітки HTML.
Інструкція
1
Перейдіть на сайт, посилання на який розташована в кінці статті. Коли сторінка завантажиться, натисніть на посилання під назвою «Створіть свій сайт».
2
При наявності поштової скриньки на «Яндексі» введіть логін і пароль від нього. Якщо ні, натисніть на посилання «Зареєструватися».
3
Введіть ім'я, прізвище і бажаний логін (він буде збігатися присвоєним вашому сайту доменом третього рівня). Якщо логін зайнятий, спробуйте інший. Потім натисніть кнопку «Далі».
4
Придумайте складний пароль. Введіть його в обидва призначених для нього поля. Виберіть секретне питання, а потім введіть таку відповідь на нього, який відомий тільки вам, і буде складний для підбору. При наявності іншого ящика електронної пошти введіть його адресу. Вкажіть номер телефону для відновлення пароля. В останнє з полів введіть розшифровку запропонованих символів (капчи). Залишивши галочку на місці, натисніть кнопку «Зареєструвати».
5
Після переходу на наступну сторінку при бажанні натисніть на кнопку «Отримати код» для підтвердження номера телефону і дотримуйтесь інструкцій. Потім натисніть на посилання «Почати користуватися сервісом Народ».
6
Перейдіть на сайт, посилання на який розташована в кінці статті. Коли сторінка завантажиться, натисніть на посилання під назвою «Створіть свій сайт».
7
Якщо у вас вже є всі файли, необхідні для побудови сайту (формату HTML, JPG, тощо), завантажте їх, користуючись формою, розташованої в правій частині сторінки. Для одночасного завантаження великої кількості файлів буде потрібно встановлений плагін Flash Player, а при його відсутності завантажувати їх доведеться по одному. У разі ж, якщо свій сайт ви вирішили створювати з нуля, натисніть на кнопку «Створити сайт». Потім дайте відповідь на ряд питань про те, яким саме має бути ваш ресурс.
8
Тепер ви перебуваєте в розділі «Конструктор сайтів». Тут можна редагувати, додавати і видаляти сторінки. Завершивши роботу над сайтом, обов'язково перейдіть за посиланням «Вихід».
Зверніть увагу
Не ставте на сайті матеріали, що порушують авторські права, а також суперечать законодавству.