Як зробити сауну.

Напевно, немає такої людини, якій би не подобалося паритися в жаркій сауні. Така процедура є корисною і для душі, і для тіла. А якщо у вас немає сауни, то її можна легко і просто зробити своїми руками.

Інструкція
1

Для початку необхідно вийняти грунт з глибини 1 м, щоб встановити опалубку для бетонування фундаменту. Гідроізоляційної плівкою необхідно застелити основа під фундамент, потім заармовані і забетонувати. Перед входом зробити дренажний водостік і викласти по периметру цегляний цоколь. Бетонним розчином заповнити верхній ряд цокольної кладки, а в нижньому ряду зробити бетонну стяжку, яка з'єднає стіни сауни з основою. Потім необхідно зробити облицювання клінкерної плиткою чотирьох верхніх рядів цокольної кладки.

2

Далі необхідно зробити гідроізоляцію нижньої частини цоколя, перед тим як засипати грунтом. Зробити невисокі підпірні стіни зліва і праворуч від входу, які будуть перешкоджати оползанію грунту. Внутрішні стіни сауни викласти керамікою, підлога застелити керамічною плиткою.

3

Нижній вінець дерев'яного зрубу перевернути і укласти на поверхню цоколя. Зруб скріпити широкої обв'язкою з дощок, закріплених болтами. Цю дерев'яну конструкцію ще раз перевернути і укласти на поверхню цоколя. Верх цокольної кладки також необхідно застелити гідроізоляційної плівкою. Щоб дерев'яна споруда була прямокутної нижню раму потрібно виставити горизонтально. Вінці з бруса необхідно скріпити 6 сталевими затискними тягами. Усередині бруса прокласти кабелі для електроприладів. Стіна бруса повинна мати товщину 7 см. Затискні тяги просмикуються в зруб в спеціально просвердлені отвори. Щоб конструкція була міцною, верхні бруси зрубу скріпляються поперечною балкою. З верхнього бруса повинен виходити різьбовий стрижень затяжний тяги. На нього необхідно надіти пружину, шайбу і гайку, і все це міцно затягнути ключем.

4

Далі необхідно встановити крокви, починаючи із вхідними боку, розташовуючи їх через рівні проміжки. Конструкція сауни готова, можна приступати до внутрішньої обробки. До крокв потрібно прикріпити міцну обрешітку з дощок. На дошки нанести гідроізоляційний матеріал. Обрешітку потрібно прикріпити до внутрішніх стін цокольного підстави, а потім обшити її деревом. І в самому кінці встановити обладнання для сауни. Тепер ваша сауна готова до роботи.