Як визначити клас карти пам'яті. картами пам'яті визначити kласс.

Класифікація карт пам'яті по класу призначена для визначення можливостей існуючих карт формату SDHC і microSD. Клас вказується на самоq карті і виглядає як цифра в гуртку.
Інструкція
1
Все карти пам'яті розбиті на чотири класи і відносяться до 2, 4, 6 або 10-го класу. Ці цифри є показниками мінімальної швидкості запису, що забезпечується даною карткою. Значення визначаються в Мегабайтах в секунду. Таким чином, цифра 2 в гуртку на карті пам'яті означає, що ця карта відноситься до другого класу і має мінімальну швидкість запису 2 Мб/сек. Цей показник важливий для цифрових пристроїв, що здійснюють високошвидкісну запис або володіють не дуже великим буфером обміну. Для таких пристроїв необхідні карти пам'яті відповідного класу.
2
Карти пам'яті другого класу найбільш дешеві, оскільки мають самої повільною швидкістю запису. Тим не менш, вони чудово підходять для аудіо- та відеоплеєрів, принтерів і фоторамок. Не рекомендується використовувати карти пам'яті другого класу в фото- і відеокамерах, оскільки ці пристрої призначені для активної записи.
3
Четвертий клас карти пам'яті увазі мінімальну швидкість запису в 4 Мб/сек, що робить цей клас оптимальним для використання в непрофесійних камерах. Домашня зйомка - прекрасний приклад того, де цей клас застосовується.
4
Швидкість запису 6 Мб/сек робить карти пам'яті шостого класу ідеальними для застосування в цифрових камерах середнього рівня. Ці карти забезпечать досить високу якість зйомки у форматі JPEG або RAW.
5
Десятий клас карт пам'яті забезпечує запис з мінімальною скjростью 10 Мб/сек і призначений для роботи з дорогими професійними фото- і відеокамерами. Досить висока ціна на карти пам'яті десятого класу пояснюється розширеним функціоналом таких карт: - підтримка формату Full HD запису відео; - можливість зйомки у форматі RAW; - опція швидкої серійної зйомки з високою якістю; - обсяг пам'яті, який доходить до 32 Гб.Особо слід зазначити , що функція серійної зйомки робить карти пам'яті десятого класу незамінними при записі різних спортивних змагань.