Як обробити шкіру в фотошопі. Як обробити дуже погану шкіру.

Гладка здорова шкіра зробить набагато привабливіше будь-якої людини. За допомогою графічного редактора Adobe Photoshop можна прибрати багато її вади: зморшки, нерівності і плями. У той же час дуже важливо вчасно зупинитися, щоб не перетворити живе обличчя в пластикову маску.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію в Photoshop і скопіюйте зображення на новий шар, застосувавши поєднання гарячих клавіш Ctrl + J або вибравши команди Duplicate Layer («Дублювати шар») в меню Layer («Шар»). Будь-яку корекцію краще проводити на новому шарі, щоб не зіпсувати той результат, який вас влаштовує.
2
На панелі інструментів виберіть інструмент Healing Brush Tool («Лікує кисть»). Наведіть курсор на здоровий ділянку шкіри і натисніть Alt і ліву кнопку миші. Курсор набуде вигляду оптичного прицілу: хрестик у гуртку. Це означає, що інструмент взяв зразок малюнка і буде вважати його еталоном.
3
Тепер клацніть мишкою по проблемному ділянці - він заміниться зображенням здорової шкіри. Підбирайте зразок так, щоб він не надто відрізнявся кольором і освітленістю від ділянки, який ви будете коректувати. Обробіть таким чином все зображення.
4
Виділіть на шарі обличчя і шию, тобто ділянки, які ви будете ретушувати. Це можна зробити за допомогою інструментів з групи L - Lasso Tool («Лассо») або Lasso Magnetic Tool («Магнітне ласо»).
5
Зручно також використовувати редагування в режимі швидкої маски. Натисніть Q для переходу в цей режим і пензлем чорного кольору зафарбуйте обличчя і шию, не зачіпаючи очі, брови і губи, тобто чіткі лінії. Зображення покриється напівпрозорої червоною плівкою - захисною маскою. Помилково нанесену маску можна зняти пензлем білого кольору.
6
Знову натисніть Q для повернення в звичайний режим. Навколо особи з'явиться виділення. Треба мати на увазі, що зараз виділений весь малюнок, крім особи - воно захищене маскою, яка в звичайному режимі не видна. Інвертуйте виділення гарячими клавішами Shift + Ctrl + I і натисніть Ctrl + J, щоб скопіювати особа на новий шар.
7
В меню Filter («Фільтр») виберіть Gaussian Blur («Розумієте по Гауса») у групі Blur («Розмиття»). Поставте таке значення радіусу, щоб дефекти шкіри стали непомітні. У тому ж меню Filter в групі Noise («Шум») виберіть команду Add noise («Додати шум»). Значення радіуса має бути зовсім невеликим - так, щоб шкіра не виглядала пластиковою. Понизьте непрозорість шару приблизно до 50%
Зверніть увагу
Цей спосіб швидкої ретуші годиться для обробки аматорських фотографій. Якщо ви хочете представити свою роботу на конкурс в гламурний журнал, потрібні більш складні методи.