Як визначити мережевий контролер. азнать модель мережевого контролера на компі.

Визначення мережевого контролера в більшості випадків потрібно для пошуку і установки необхідних драйверів. Це завдання може бути вирішена як штатними засобами ОС Windows, так і використанням додаткових програм.
Вам знадобиться
  • - Everest
Інструкція
1
Відкрийте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і викличте контекстне меню елемента «Мій комп'ютер» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Апаратне забезпечення" діалогового вікна. Розкрийте посилання «Менеджер пристроїв" і розгорніть вузол «Мережеві адаптери», натиснувши на символ «+» поруч з обраною рядком. Викличте контекстне меню компонента «Intel Мережевий адаптер ім'я» кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Знайдіть потрібний мережний контролер в списку діалогового вікна.
2
Поверніться до головного меню «Пуск» для використання альтернативного методу визначення встановленого мережевого контролера і перейдіть в пункт »Панель управління». Розкрийте посилання «Мережеві підключення» і викличте контекстне меню елемента «Intel Мережевий адаптер ім'я» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і знайдіть необхідний контролер в списку діалогового вікна.
3
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Everest, що дозволяє визначити виробників і моделі пристроїв, які вимагають установки додаткових драйверів. Програма є платною, але існує можливість використання безкоштовної демо-версії. Запустіть встановлену програму і натисніть кнопку OK в віконці пропозиції придбати повну версію додатка для продовження роботи.
4
Розкрийте посилання «Пристрої» в лівій панелі головного вікна додатка Everest і розгорніть вузол «Пристрої Windows». Перейдіть в розділ IDE ATA/Atapi контролери та знайдіть необхідний мережевий контролер в списку правій частині вікна программи.Обратіте увагу на те, що програма визначає апаратний ID з Ven і Dev в автоматичному режимі. Таким чином, буде визначено і потрібний мережний контролер.