Як визначити тип файлу без розширення.

Для кожного типу файлу передбачений свій формат і програма, яка даний формат розпізнає. Існують різні випадки, при яких розширення файлів не відображається. Вам необхідно вибрати той спосіб дій, який підходить під вашу конкретну ситуацію.
Інструкція
1
Якщо розширення не відображається через заданих користувачем (або використовуються за замовчуванням) налаштувань, існує кілька способів визначити тип файлу. Найпростіший з них: підведіть курсор миші до значка файлу і почекайте пару секунд, не натискаючи на кнопки. Спливе невелике вікно з короткою інформацією. У числі іншого в такий підказці буде вказаний тип файлу.
2
Зверніться до властивостей файлу, якщо інформації не вистачає. Для цього підведіть курсор до іконки потрібного вам файлу і клацніть по ній правою кнопкою миші. У випадаючому меню виберіть пункт «Властивості». Відкриється нове діалогове вікно, перейдіть в ньому на вкладку «Загальні» і прочитайте потрібну вам інформацію в поле «Тип файлу». Якщо ви випадково відкрили властивості не самого файлу, а ярлика, на вкладці «Загальні» буде вказаний тип «Ярлик». У цьому випадку перейдіть на вкладку «Ярлик» і ознайомтеся з даними в полі «Тип об'єкта».
3
Також ви завжди можете налаштувати відображення розширення файлів. Для цього відкрийте «Панель управління» через клавішу Windows або кнопку «Пуск». Виберіть значок «Властивості папки» в категорії «Оформлення і теми». Або ж можна відкрити будь-яку папку на комп'ютері і вибрати в меню «Сервис» пункт «Властивості папки». Коли відкриється нове діалогове вікно, зробіть активної вкладку «Вид».
4
Прокрутіть список в групі «Додаткові параметри» і знайдіть пункт «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Зніміть маркер з даного поля і застосуєте нові налаштування. Закрийте діалогове вікно кнопкою ОК або значком [x]. Розширення файлів відобразяться.
5
У деяких випадках навіть при відповідних настройках розширення у файлу може бути відсутнім, а у вікні властивостей в полі «Тип файлу» стоятиме визначення «Файл». Можете спробувати відкрити такий файл в різних додатках, цілком імовірно, що одне з них підійде.
6
Інший варіант: клацніть по файлу правою кнопкою миші і виберіть команду «Відкрити за допомогою». Зі списку запропонованих програм виберіть простий блокнот. Незалежно від кодування на початку тексту може зустрітися інформація про розширення файлу або про програму, в якому він був створений.