Як незвично привітати колег. свято на роботі.

У свята люди, що працюють в одному колективі, обмінюються привітаннями та дрібними сувенірами. До Нового року приміщення прикрашається парою гірлянд, а до побажань щастя додаються бенгальські вогні та конфетті. Якщо вам хочеться принести більше веселощів і креативу в святковий день колегам, придумайте щось оригінальне і яскраве.
Вам знадобиться
  • - змивається фарба;
  • - випічка і кави;
  • - атрибути свята;
  • - повітряні кулі.
Інструкція
1
Намалюйте яскраві кольорові покажчики, які приведуть колег до накритого столу. Звичайно, частування повинно бути безалкогольним, щоб свято не закінчилося скандалом і звільненням. Але всім буде неймовірно приємно пройти по святковим «слідах» і випити по чашечці запашної кави зі свіжими хрусткими круасанами.
2
Якщо ваш колектив дружний і згуртований, ви зможете умовити шефа приєднатися до вашого столу. Приготуйте атрибути свята: кольорові ковпачки, «язички» і конфетті. Надійти зв'язку повітряних куль.
3
Замовте привітання від артистів. Вибрані вами персонажі прибудуть вранці з подарунками та веселими віршами, які вони прочитають всім вашим колегам.
4
Скористайтеся і послугами місцевого радіо. Зробіть заявку заздалегідь і включіть приймач в призначений час, диктори озвучать ваше поздоровлення колегам в ефірі.
5
Свято до вас на робоче місце принесуть працівники служби доставки. Наповніть безліч дрібних яскравих повітряних кульок гелієм і запакуйте у велику картонну коробку. У святковий день посилку передадуть колегам, які і випустять подарунки на свободу.
6
Орендуйте місце на рекламному щиті недалеко від вашої контори, щоб всі колеги гарантовано побачили і прочитали ваші привітання. Ваша радісна фізіономія на плакаті не залишить сумнівів в авторстві тексту.
7
Візьміть напрокат костюм клоуна, Діда Мороза, Супермена або іншого яскравого персонажа. У святковий день принесіть його на роботу і переоденьтесь, роздавайте милі подарунки і вітайте колег. Тексти віршів вивчіть напам'ять, щоб не зіпсувати сюрприз запинками.
8
В кондитерській замовте великий смачний торт з поздоровленням колегам. Від ніжного ласощі мало хто зможе відмовитися, але про всяк випадок виберіть малокалорійне виріб без горіхів. Можна замовити і різні тістечка, щоб кожен зміг вибрати десерт собі до смаку. Але привітання потрібно написати на кожному солодкому виробі.