Як почати загоряти в солярії.

Популярна в середні віки благородна блідість залишилася в минулому, в моді бронзовий відтінок шкіри. Тим, у кого немає можливості насолоджуватися сонячними променями в будь-який час року, залишається задовольнятися солярієм, засмага в якому має свої особливості.
Вам знадобиться
  • - захисні накладки;
  • - зволожуючий крем.
Інструкція
1
Перед тим як почати загоряти в солярії, визначте свій тип шкіри. Умовно можна виділити світлу, нормальну і смагляву. Кожен тип шкіри по-своєму реагує на ультрафіолет, від чого залежить тривалість процедур. У нормальному салоні дану інформацію можна отримати не тільки в адміністратора, а й ознайомитися з нею в друкованому вигляді.
2
Не використовуйте звичайні засоби для засмаги в солярії. Тут потрібна спеціальна косметика.
3
Не приймайте безпосередньо перед солярієм душ з використанням мила, воно змиває природне жирову плівку, що захищає шкіру, і робить її більш вразливою. Також не застосовуйте туалетну воду і духи, що входять до їх складу ефірні масла під впливом ультрафіолету можуть залишити на шкірі темні плями.
4
Як би не хотілося отримати рівний загар в солярії, обов'язково захищайте очі і ореоли сосків. У хорошому салоні для цього пропонуються спеціальні наклейки і окуляри.
5
Перше відвідування солярію має бути коротким, тривалістю від 4 до 6 хвилин, це залежить від типу шкіри. Чим вона світліше, тим менше повинен бути контакт з ультрафіолетом. Процедура не повинна викликати дискомфорту, тому якщо шкіра дуже чутливо реагує на засмагу в солярії, від нього варто відмовитися.
6
Не перевищуйте час процедур у спробі отримати темний колір шкіри за кілька сеансів. Подібний спосіб призведе лише до появи опіків. В середньому на отримання засмаги йде від 6 до 10 процедур.
7
Відвідуйте солярій не частіше ніж через день. Для того щоб в організмі вироблявся меланін, завдяки якому шкіра набуває золотистий відтінок, необхідний час. Найбільш оптимально зіграти через день.
Зверніть увагу
Відвідування солярію має свої протипоказання. Це онкологічні та шкірні захворювання. Також не рекомендується штучний загар особам з великою кількістю родимок на тілі через ризик їхнього росту.
Корисна порада
Так як засмага, незалежно від способу його отримання, викликає сухість шкіри, її необхідно зволожувати. Для цього підійде будь-яке молочко для тіла.
Засмага добре виглядає тільки тоді, коли він рівний і красивий. Стати володаркою смаглявої шкіри можна кількома шляхами: за допомогою солярію, сонячних променів або кремів. У кожного способу є протипоказання, тому перш ніж вибирати який-небудь, потрібно добре подумати.
Інструкція
1
У солярії можна отримати прекрасний рівну засмагу, але не за один сеанс. Так що не варто сподіватися придбати смагляву шкіру відразу після закінчення процедури. Відвідуйте солярій кілька разів на тиждень, тільки так ви зможете домогтися того, що хочете. Середній час першої процедури повинно бути від 3 до 5 хвилин, потім його можна поступово збільшувати. Обов'язково використовуйте сонцезахисні креми. Який би красивий засмага не був, пам'ятайте про те, що не можна ходити в солярій вагітним і годуючим жінкам, людям з надмірно світлою шкірою, при ракових захворюваннях і при прийомі сильнодіючих препаратів.
2
Сонячні промені теж здатні подарувати красивий загар. Особливо рівний бронзовий відтінок можна отримати на березі моря або океану. Але якщо у вас не входить у плани поїздка в теплі краї, то просто приймайте сонячні ванни на березі річки або навіть у власному городі. А щоб не отримати сонячний опік, нанесіть на шкіру трохи сонцезахисного крему. Засмагати починайте по 7-15 хвилин, а коли шкіра вже придбає смуглявий відтінок, збільште час на засмагу до 30-40 хвилин. Протипоказання ті ж, що і для відвідування солярію.
3
Якщо ви з якихось причин не можете ходити в солярій або загоряти на сонці, спробуйте придбати золотистий відтінок шкіри за допомогою спеціальних кремів. Купуйте будь вподобане засіб, але зверніть увагу, що його тон повинен бути темнішим вашої шкіри не більше ніж на 2-3 відтінку. Якщо використовувати занадто темний крем на світлій шкірі, то вона буде виглядати неприродно. Нанесіть трохи крему на шкіру обличчя і тіла, що не змивайте. Через кілька годин на шкірі з'явиться загар. Але ефект триватиме не довго, близько 1 тижня, потім доведеться наносити крем знову. Протипоказань практично немає, але можуть виникати алергічні реакції на склад крему.