Як перевести в режим dfu. Як переводити в dfu.

Режим Device Firmware Update, або DFU, являє собою один із двох можливих режимів відновлення мобільних пристроїв, що працюють під управлінням iOS. В даному випадку завантаження операційної системи не присходит, а з'єднання з комп'ютером необхідно тільки для передачі технічної інформації.
Інструкція
1
Режим DFU відрізняється від Recovery Mode тим, що дозволяє виконати операцію перепрошивки мобільного пристрою, що працює під управлінням iOS, безпосередньо. Цей метод може виявитися необхідним при неможливості розблокувати пристрій або нездатності здійснити процедуру перепрошивки в більш м'якому Recovery Mode.
2
Дотримуйтесь офіційної інструкції, наданої компанією Apple для перекладу мобільного пристрою в режим Devuce Firmware Update. Для цього, насамперед, завершите роботу програми iTunes і підключіть свій пристрій до комп'ютера за допомогою спеціального з'єднувального кабелю, що входить в комплект поставки. Після цього вимкніть мобільний пристрій стандартним методом, тобто натисніть і утримуйте кнопку Power, розташовану у верхній торцевій частині пристрою. Дочекайтеся появи слайдера з написом «Вимкнути» і перетяните його зліва направо для підтвердження виконання обраного дії.
3
Натисніть і утримуйте одночасно кнопки Power і Home протягом десяти секунд. Після цього звільніть кнопку Power, продовжуючи утримувати кнопку Home натиснутою. Дочекайтеся визначення комп'ютером вашого пристрою як нового USB-пристрої. Зазвичай це займає не більше десяти-п'ятнадцяти секунд. Зверніть увагу на те, що ніяких значків або написів на екрані пристрою відображатися не буде. Можливі два варіанти вигляду пристрою в режимі DFU - повністю чорний або повністю білий. І той, і інший варіант є єдиним показником активного DFU-режиму.
4
Дочекайтеся визначення додатком iTunes пристрою в режимі DFU і виконайте необхідні операції прошивки і відновлення. При необхідності виходу з режиму DFU просто натисніть одночасно кнопки Power і Home і утримуйте їх в такому положенні до появи логотипу Apple.