Як перенести стрес.

У стресовій ситуації людині буває важко зберігати самовладання. В таких випадках дуже важливо витримати і не зірватися, особливо якщо від вас залежить доля важливого проекту або яке-небудь інше справа, що вимагає концентрації уваги та спокою.
Інструкція
1
Займіться тим, що вам подобається, нехай навіть ненадовго. Танцюйте, співайте, читайте, боксує - словом, робіть те, що допоможе вам відволіктися. Не потрібно турбуватися про те, що ви втрачаєте час на розваги. Коли ви заспокоїтеся і прийдете в себе, зможете діяти набагато швидше і ефективніше.
2
Дозвольте собі виговоритися. Нерідко після докладної розповіді про свої неприємності та проблеми люди починають почувати себе набагато краще. Якщо поскаржитися нікому або ви не хочете розповідати про сформовану ситуацію стороннім, заведіть щоденник.
3
Закривайте очі і робіть кілька вдихів і видихів щоразу, коли відчуваєте, що виходите з себе. Постарайтеся заспокоїтися і уявити собі, як з кожним виходом негативні емоції покидають ваше тіло. Дихайте повільно і повторюйте цю вправу рівно стільки, скільки вам потрібно.
4
Напружте все тіло, стисніться і залишіться на кілька секунд в такому положенні. Потім почніть повільно розслабляти м'язи. Спочатку розслабте праву ногу, потім ліву, потім розслабте прес, руки і т.п. Відчуйте, як напруга повільно йде з вашого тіла, сконцентруйтеся на своїх відчуттях і забудьте про причину стресу.
5
Змініть обстановку і дозвольте собі відпочити. Рушайте в кафе, в якому ви раніше не були, погуляйте в парку, викупайтеся в басейні. Не дозволяйте собі думати про проблеми і причини виникнення стресу. Не шкодуйте себе і не прокручивайте в голові неприємні ситуації. Просто відпочивайте, розглядайте те, що вас оточує, сконцентруйтеся на позитивних емоціях.
6
Якщо у вас є можливість, залишіться наодинці з собою, виключивши будь-яку можливість зв'язатися з вами. Вимкніть комп'ютер і телефон, замкніться будинки і зробіть те, що допомагає вам розслабитися. Це може бути читання, перегляд улюблених фільмів, купання у ванні і багато іншого.