Як дешево купити кухню.

Хочеться купувати якісні та красиві речі і при цьому ще й по можливості заощадити. Але знайти товар, який би поєднував ці деколи несумісні умови, нелегко. Знаючи певні правила в пошуку потрібної продукції, можна купити дешевше не тільки продукти, а й меблі для кухні.
Інструкція
1
Щоб кухонний гарнітур відповідав всім вашим вимогам, а значить, був якісним, стильним, практичним, оригінальним, функціональним і зручним, вам доведеться витратити чимало часу на пошуки оптимальних варіантів. В першу чергу зверніть увагу на фірму-виробника меблів, яка вам сподобалася.
2
Якщо ви вибрали відому торгову марку, особливо іноземну, уникнути переплати за сам бренд навряд чи вдасться. Але й тут є винятки. Наприклад, багато меблеві магазини проводять сезонні або святкові акції, коли старі колекції розпродують за дуже вигідними цінами. Перед покупкою кухонного гарнітура вивчіть рекламні листівки магазинів або зателефонуйте і дізнайтеся про розпродажі. Крім того, намагайтеся купувати вітчизняну меблі, вона дешевше закордонних аналогів.
3
Вартість кухні також залежить від дизайну. Наприклад, багатьом подобаються предмети інтер'єру з вітражними або скляними фасадами. Але це нераціональний варіант, оскільки поверхня їх постійно буде забруднюватися, а будь плямочка відразу зіпсує зовнішній вигляд меблів. До того ж варто подібний гарнітур дорого. Тому утримайтеся від хитромудрих варіантів та індивідуальних замовлень.
4
Звичайно, кухня повинна радувати око, адже господиня, та й вся родина проводять досить багато часу в цій кімнаті. Але зробити її цікавою можна не тільки за допомогою дизайнерських меблів, але і використовуючи різні аксесуари. Крім того, однотонна і прості меблі - це прекрасна можливість реалізувати свої творчі задумки. Купуйте інтер'єрні наклейки, спеціальні фарби та інші деталі для прикраси кухонного гарнітура.
5
Також визначтеся з матеріалом. Є різні варіанти, які й коштують по-різному. Забудьте про кухню з масиву дерева. Це недешеве задоволення. Краще зверніть увагу на МДФ, пластик і подібні матеріали.
6
Пошукайте пропозиції з продажу кухонного гарнітура в інтернет-магазинах. Ціни в них бувають істотно вигідніше, ніж у звичайних меблевих магазинах.
7
Нерідко в магазинах є меблі з деякими дефектами. Якщо вас не бентежать малопомітні вади, у вас вийде заощадити пристойну суму, купивши подібний товар.