Як налаштувати активний режим.

Децентралізована пірінгова файлообмінна система DC ++ надає користувачеві можливість вибору між активним і пасивним режимом роботи, хоча активний режим є, без сумніву, кращим. В даному випадку розглядається настройка модема D-Link, що працює в режимі роутера.
Інструкція
1
Використовуйте адресу 192.168.1.1 для входу в веб-інтерфейс модему і надрукуйте admin в рядках «Користувач» і «Пароль». Перейдіть на вкладку Advanced в розпочатому головному вікні і натисніть кнопку Lan Clients в лівій панелі. Надрукуйте 192.168.1.2 в рядку IP Address і введіть будь-яке ім'я в рядку Host Name. Скористайтеся командою Add і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку Apply.
2
Виберіть закладку Virtual Server у верхній сервісної панелі і вкажіть своє підключення до ЦТ в списку рядка Connection. Після цього виберіть доданий адресу IP в випадаючому каталозі рядка Lan IP і застосуєте прапорець рядку User розділу Category. Це призведе до відкриття діалогового вікна Rule Management, в якому необхідно надрукувати будь-яке ім'я в рядку Rule Name і вибрати TCP в списку поля Protocol. Введіть значення прокидаємо порту в усі чотири залишилися рядки і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку Apply.
3
Ще раз натисніть кнопку Add і повторіть всі щойно перераховані дії, змінивши опцію TCP в рядку Protocol на UDP і додавши 1 до номера порту. Поверніться на вкладку Virtual Server знову застосуйте прапорець в рядку User і виділіть створене правило в списку розділу Category. Скористайтеся командою Add і дочекайтеся відображення того ж правила в розділі Applied Rules. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку Apply.
4
Перейдіть на вкладку Tools верхньої сервісної панелі і виберіть пункт System в лівій частині вікна. Натисніть кнопку Save and Reboot. Відкрийте свій DC ++ клієнт і перейдіть в меню "Налаштування". Розкрийте посилання Connection Settings в лівій Анелі вікна програми та введіть використовуваний зовнішній IP-адресу в рядках Network Interface for all connections і External/Wan IP. Застосуйте зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.