Як написати оголошення про зникнення. Як написати обьявление про пропажі тварини.

Як вчинити, якщо загубилася собака, кішка або, не дай бог, пропала людина? Зрозуміло, в останньому випадку слід негайно звернутися в міліцію, але не зайвим буде і написання оголошення про пропажу.
Вам знадобиться
  • - місцеві газети;
  • - комп'ютер;
  • - принтер.
Інструкція
1
Є два основні варіанти розміщення оголошення про пропажу - в газетах і на видних місцях в місті. Слід використовувати обидва варіанти, це підвищує ймовірність благополучного результату. Для оголошення в газеті слід заздалегідь створити на комп'ютері високоякісне чорно-біле (сіре) зображення зниклої людини або тварини і додати до нього невеликий текст. Якщо газета дозволяє друкувати кольорові фотографії, зображення краще зробити в кольорі.
2
Для розміщення в місті слід помістити оголошення на аркуші формату А4. Мінімум дві третини листа повинна займати фотографія, нижче вкажіть основні прикмети зниклої людини або домашнього вихованця. Можете вказати суму винагороди для нашли або того, хто реально допоможе в пошуку. Особливо ефективно це у випадку пропажі домашніх тварин, так як діти з навколишніх будинків прочешуть всі підвали та горища в розрахунку на гарну винагороду. Якщо зниклий вихованець не вивезений ким-небудь за межі району, шанси знайти його досить великі.
3
Можуть губитися не тільки тварини і люди, але й документи, телефони та інші речі. У цьому випадку обіцянка винагороди істотно підвищує шанси на повернення пропажі. Якщо ви підозрюєте, що документи у вас витягли в громадському транспорті, обов'язково помістіть оголошення про пропажу на зупинках по даному маршруту. Як правило, кишенькові злодії працюють на одних і тих же маршрутах, тому, побачивши ваше оголошення, злодюжка може повернути вам пропажу за винагороду.
4
Шукати за допомогою оголошень загублений або вкрадений телефон марно. Але якщо вам доріг не стільки телефон, скільки SIM-карта з записаними на неї номерами, розклейте оголошення з проханням повернути її, при цьому вкажіть, що телефон знайшов може залишити собі. Такий варіант досить ефективний, так як новий власник телефону все одно не буде користуватися вашою SIM-картою. Якщо ви не перший раз втрачаєте телефони, використовуйте такий варіант: покладіть під кришку мобільника записку з проханням повернути його. Пообіцяйте людині, яка знайшла телефон, тисячу рублів (або яку-небудь іншу суму, на ваш розсуд) у разі його повернення.