Як очистити матрац. Як прати матрац intex.

Міцний і здоровий сон в чому визначається матрацом, на якому ми щодня спимо. Щоб він був максимально зручним, мало підібрати підходящу модель. Потрібно ще й систематично за ним доглядати, позбавляючи від неприємного запаху, пилу і вогкості.
Інструкція
1
Пропилососьте матрац. Кожен день в ньому накопичується велика кількість пилу, пилових кліщів і продуктів їх життєдіяльності. Все це робить негативний вплив на здоров'я людини, може привести до появи дерматиту, кон'юнктивіту і алергічного риніту. Крім того, дані речовини поступово руйнують і саму структуру матраца, особливо якщо він виготовлений з натуральних матеріалів. Щоб цього не сталося, пилососьте свій матрац хоча б раз на місяць. Найкращий ефект принесе пилосос, потужність всмоктування якого починається від 350 Ватт. Не забувайте при цьому і про чистку днища ліжка.
2
Висушіть матрац. Винесіть матрац на вулицю в гарну погоду. Сонечко, свіжий вітер або сильний мороз позбавлять його від незмінною надмірної вологості, яка сприяє розвитку цвілі, вогкості, неприємного запаху і кліщів. Крім того, сухий матрац краще очищається пилососом. Якщо можливості просушити його на вулиці немає, виносьте матрац хоча б на балкон.
3
Намагайтеся не курити в ліжку. Матрац дуже добре вбирає запах тютюнового диму, а от позбутися від нього потім важко. Для цього розсипте по матрацу сіль, залиште на 5-6 годин, потім зберіть сіль пилососом і просушіть ваше спальне місце на сонечку.
4
Видаліть плями. Найголовніше при цьому - ретельне промаківанія плями чистою ганчіркою або паперовими рушниками відразу ж після розливу рідини. Це скоротить його поширення і запобіжить намокання матраца глибоко всередині. Для усунення плям існує багато засобів, але напевно позбавитися від нього навряд чи вийде. Для цих цілей краще запросити фахівця. Якщо ж ви вирішили виводити пляму самостійно, не забудьте добре просушити матрац після цього на вулиці.
5
Використовуйте чохол. Сьогодні у продажу є чохли, які не тільки захистять матрац від бруду і плям, але і позбавлять його від частого проникнення пилу і вологи, завдяки спеціальному просоченню. До того ж його чохол можна легко зняти і випрати.