Як перекрити стелю.

Позбутися від нерівностей, тріщин та інших дефектів стелі вам допоможе натяжное полотно. Така обробка практично не має мінусів, крім зменшення висоти приміщення. Перекрити стелю за допомогою ПВХ полотна може і непрофесіонал, достатньо мати необхідний інструмент і вмілі руки.
Вам знадобиться
  • - комплект матеріалів для монтажу натяжної стелі;
  • - дерев'яні бруски або алюмінієвий профіль;
  • - кріплення.
Інструкція
1
Полівінілхлорид прекрасно підходить в якості матеріалу для натяжної стелі. В результаті виходить рівна ідеальна поверхня. Колір і фактуру матеріалу вибирайте самі - їх асортимент дуже великий. Структура полотна може імітувати натуральну рогожку, бути блискучою або матовою. Підбирайте те, що підійде конкретно до типу даного приміщення.
2
Якщо ви не стикалися раніше з монтажем натяжної стелі, має сенс почати роботу з маленької площі покриття. Врахуйте, що ПВХ легко загорається і боїться гострих предметів.
3
При правильному встановленні таке перекриття стелі прослужить не менше 50 років, воно вологостійко і дуже зручно в догляді. Щоб візуально збільшити площу маленького приміщення, візьміть глянсове покриття світлого кольору.
4
Спочатку вам буде потрібно прикріпити рамку-багет до вашого стелі. Це виріб являє собою профіль з жорсткого і дуже міцного пластику, до якого кріпиться полотно ПВХ.
5
За допомогою гидроуровня вам потрібно визначити найвищий і найнижчий кути. Градус всіх кутів стелі допоможе визначити гоніометр, схожий на розкладний транспортир. Щоб посилити шумо-, тепло- і термоізоляцію вироби, вкладіть спеціальну м'яку папір або спінений поліетилен.
6
Багет для натяжної стелі кріпиться до профілю з дерева або алюмінію. Полотно в свою чергу зачіпається за рамку. Перевірте якість прилягання ПВХ.
7
Щоб вмонтувати світильники в нову стелю, потрібно зробити спеціальні підсилювальні кільця. Вони виготовлені з термостійкого пластика і продаються в тому ж відділі, що й натяжні стелі. Чашечка люстри повинна повністю закривати кільце. Світильник пріворачівается до рамки або вішається на спеціальний гак.
8
Електропроводка вдало ховається всередину стелі і не псує його ідеальний вигляд.