Як перенести телефонну книгу на комп'ютер. Asus телефон адресна книга комп'ютер.

Процедура перенесення даних, включаючи і адресну книгу, з телефону на настільний комп'ютер, або навпаки, іменується синхронізацією. Здійснення синхронізації мобільного пристрою з комп'ютером, що працює під управлінням ОС Windows, передбачає використання спеціального програмного забезпечення.
Інструкція
1
Процедура синхронізації здійснюється за допомогою додаткового програмного забезпечення. Конкретна програма залежить від моделі телефону. Більшість виробників включають такі програми в комплект поставки, хоча в інтернеті безкоштовно поширюються і універсальні версії. Деякі з цих програм: - Alcatel PC Suite - для телефонів Alcatel; - LG PC Sync - для телефонів LG; - Mobile Phone Tools - для телефонів Motorola; - Nokia PC Suite - для телефонів Nokia; - Easy Studio - для телефонів Samsung; - Mobile Phone Manager - для телефонів Siemens; - Sony Ericsson File Manager - для телефонів Sony Ericsson.
2
Підключення телефону до настільного комп'ютера може здійснюватися за допомогою спеціального USB-кабелю або по мережі Bluetooth. Перший варіант видається кращим, у зв'язку з тим, що швидкість обміну інформацією в цьому випадку вище. У той же час, використання USB-кабелю може зажадати установки нових драйверів, необхідних для коректної роботи пристрою. Використання технології Bluetooth в деяких випадках може виявитися неможливим без спеціального перехідника.
3
Знайдіть у головному системному меню «Пуск» ярлик програми синхронізації. Зверніть увагу на те, що в деяких випадках ці програми можуть відображатися спеціальним значком в області сповіщень. Існує і опція поновлення даних в автоматичному режимі при підключенні телефону до комп'ютера. Запустіть додаток.
4
Виконайте настройку параметрів програми синхронізації. Для перенесення даних адресної книги потрібно визначити яка рядок адресної книги телефону буде відповідати імені, а яка - прізвища абонента і вирішити, доповнювати телефонну книгу комп'ютера даними з телефону, або змінити адресну книгу телефону, додавши інформацію з комп'ютера. Також необхідно вибрати потрібну дію по відношенню до однакових записів. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK, і дочекайтеся завершення перенесення даних.