Як по Wi-Fi підключити 2 ноутбука. Як включити wifi на ноутбуці toshiba.

Переважна більшість ноутбуків мають вбудовані Wi-Fi адаптерами. Ці пристрої дозволяють не тільки підключатися до бездротових струмів доступу, але і з'єднувати мобільні ПК в локальну мережу.
Інструкція
1
Для з'єднання двох ноутбуків по каналу Wi-Fi необхідно створити власну мережу і виконати підключення до неї. Виберіть мобільний комп'ютер, який буде головним обладнанням. Якщо один з ноутбуків підключений до інтернету, використовуйте його для створення бездротової мережі.
2
Увімкніть портативний комп'ютер і дочекайтеся завантаження операційної системи Windows Seven. Клацніть по іконці мережевих підключень в системному треї і виберіть посилання «Центр управління мережами і загальним доступом».
3
Після відкриття обраного меню перейдіть до пункту «Управління бездротовими адаптерами». Видаліть всі з'єднання, відображені в занедбаному вікні. Натисніть кнопку «Додати».
4
Оберіть режим роботи бездротового адаптера «Комп'ютер-комп'ютер». Це дозволить підключити до вашого ноутбука ще один пристрій. Заповніть форму, що відкрилася. Введіть довільне ім'я мережі і виберіть тип безпеки. Уточніть попередньо параметри, з якими працює другий мобільний ПК.
5
Збережіть параметри мережі, встановивши галочку біля однойменного пункту. Натисніть кнопку «Далі». Закрийте майстер настройки бездротового з'єднання. Відкрийте список доступних мереж Wi-Fi. Переконайтеся в тому, що біля нещодавно створеної мережі є напис «Очікується підключення».
6
Увімкніть другий портативний комп'ютер. Активуйте роботу Wi-Fi адаптера і перейдіть до списку бездротових мереж, розташованих у зоні досяжності.
7
Виділіть лівою кнопкою миші іконку тієї мережі, яку ви створили на першому ноутбуці. Натисніть кнопку «Підключення». Після появи нового вікна введіть пароль і натисніть кнопку Ok.
8
Зачекайте, поки завершиться з'єднання мобільних комп'ютерів. Для забезпечення зручного доступу до ресурсів обох ноутбуків встановіть статичні адреси для їх Wi-Fi адаптерів.