Як плести розточування на волоссі.

Косички з ниток в стилі хіпі, або розточення, є модним і оригінальною прикрасою для волосся. Цю нестандартну зачіску можна зробити на волоссі будь-якої довжини. Існують два найбільш часто зустрічаються способу плетіння расточек.
Вам знадобиться
  • - гребінець;
  • - нитки муліне;
  • - бісер;
  • - намистинки.
Інструкція
1
За допомогою гребінця відокремте тонку частину волосся, яку збираєтеся обплітати. Потім візьміть дві кольорові нитки муліне однакового розміру, але вдвічі перевищують довжину пасма волосся. Тепер у її заснування зав'яжіть звичайний вузлик. Щоб нитки не сповзали, можете зробити кілька вузликів.
2
Міцно зафіксуйте вузол і накручуйте розправлену пасмо волосся і три нитки четвертої ниткою. Робіть це так, щоб витки ниток дуже щільно розташовувалися один до одного.
3
проплітаючи потрібну вам відстань косички ниткою одного кольору, поміняйте її, взявши з пасма нитку іншого кольору і продовжуйте плетіння, заправивши всередину нитку попереднього кольору. Міняйте кольору доти, поки не закінчаться нитки і поки ви повністю не завершите цей процес. Закінчите плетіння, зав'язавши акуратний вузлик на кінчику пасма.
4
Кількість таких косичок ви можете сплести стільки, скільки захочете. Потім, коли забажаєте видалити косичку, просто обережно розмотайте нитки і розчешіть волосся.
5
Існує ще один більш зручний спосіб плетіння расточек, так як під час створення кісок нитка не зісковзують з пасм волосся. Візьміть, як і в першому випадку нитки і виділіть необхідну пасмо волосся. Притримуючи пальцями, закріпіть нитку біля основи пасма і починайте плести звичайну косичку, акуратно вплітаючи в неї нитки.
6
Потім за допомогою вільних кінців кольорових ниток обплітає косичку. Причому плести потрібно напівпетлями, продевая кінець нитки в попередню петлю. Затягуйте полупетлю, кожен раз підтягуючи нитку. Завдяки цьому розточування буде рівніше і красивіше.
7
Робіть вузликів стільки, скільки забажаєте, постійно міняючи кольори доти, поки не обмотаєте косичку до кінця, і не доведете расточку до потрібної вам довжини. В завершенні прикрасьте її, наприклад, бісером або намистинками.