Як хлопцю прибрати живіт. Як скинути живіт хлопцеві.

Зайвий жир на животі може доставляти хлопцям незручність, особливо перед настанням пляжного сезону. Прибрати його можна за допомогою правильного харчування і виконання спеціальних фізичних вправ.
Інструкція
1
Почніть харчуватися правильно. Виключіть зі свого раціону все жиросодержащие продукти: ковбаси, майонез, вершкове масло та інші молочні продукти. Краще на час забути про пиво. Також понизьте рівень споживання шкідливих цукрів. Вони містяться в хлібі, крохмалі, борошняних продуктах. Корисні цукру маються на овочах і фруктах, крупах і злаках. При перерахунку поживних речовин на кілокалорії, вироблені з їх допомогою, 65% з них необхідно отримувати з вуглеводів, 20% - з протеїнів, і тільки 15% - з жирів (в основному, рослинних - з горіхів, соняшникової олії).
2
Приймайте їжу невеликими порціями через кожні кілька годин. Це допоможе прискорити метаболізм, що призводить до зменшення жирового прошарку. Пам'ятайте, що за один прийом їжі організм здатний засвоїти не більше 30-35 г білків (все зайве негайно відкладається в жирову тканину), а вуглеводів за добу необхідно прийняти з розрахунку не менше 4 г * власну вагу тіла.
3
Виконуйте спеціальний комплекс фізичних вправ (не менше 3 разів на тиждень, але краще щодня). Спочатку розімніться, зробивши кілька поворотів тулубом, нахилів, випадів, махів руками і т.д. Ляжте на спину, руки помістіть за голову. Почніть піднімати тулуб на 45-90 градусів, намагаючись не відривати ноги від підлоги. Можна додати скручування, щоб прибрати боки: при підйомах тіла повертайте його вліво і вправо. Зробіть не менше 3 підходів по 20-30 повторень. Продовжуючи лежати на спині, повільно піднімайте ноги на 90 градусів. Зробіть вправу стільки ж разів, скільки попереднє.
4
Виділіть 2-3 дні на тиждень на виконання кардіо-вправ. Бігайте, крутите педалі велосипеда, плавайте. Це допоможе впоратися із зайвою вагою і швидко прибрати жирові відкладення. В сукупності з вправами, спрямованими на зміцнення м'язів і правильним харчуванням кардіо дасть найкращий ефект, який буде помітний вже через пару тижнів завзятої роботи над собою.