Як включити 3d-окуляри.

Технологія 3D сьогодні широко представлена на IT-ринку. Смартфони з 3D-екранами, телевізори і навіть принтери. А все почалося з фільму «Аватар» Д. Кемерона, оскільки це перша 3D-картина, яка дійсно виглядала дуже вражаюче.
Інструкція
1
Так звані затворні окуляри, у яких замість лінз використовуються спеціальні ЖК заслінки, які й допомагають утворити 3D-зображення, є найбільш поширеними на ринку. Одні з «предствітелей» даного виду - окуляри від компанії Nvdia - Nvidia 3D-Vision. Існує два варіанти цих пристроїв - 3d-vision (провідні USB) і 3d-vision 2 (бездротові). 3d-vision-usb підключіть до спеціального хабу. Потім натисніть і утримуйте кнопку включення на окулярах. Дочекайтеся, поки на хабі і на окулярах кнопка включення загориться зеленим кольором, або ж почекайте, поки встановиться з'єднання.
2
Переконайтеся в тому, що окуляри синхронізовані. Для цього зайдіть в панель управління Nvidia і зайдіть у розділ 3D-Vision-Pro. Якщо дії пройшли успішно, на малюнку будуть відображені окуляри. Тепер вони повністю готові до роботи. Запускайте будь-який додаток або фільм. Другий тип очок вимагає наявності спеціального монітора, який підтримує 3D-Vision. Для включення пристрою досить натиснути на маленьку кнопочку на правому торці. Окуляри працюють, і тепер необхідно включити 3Dі на самому комп'ютері. Для початку встановіть самі останні драйвера від Nvidia, попередньо видаливши старі. Далі зайдіть в панель управління Nvidiaі активуйте режим 3D.
3
Окуляри від компанії Samsung також підходять для телевізорів D-серії. Вони включаються автоматично, як тільки ви їх надягнете. Але для цього потрібно провести сполучення. Візьміть окуляри, відійдіть на відстань не більше ніж 50 см від телевізора і затисніть кнопку сполучення на пару секунд. Пристрій включиться і почнеться процес сполучення. Про вдалий сполученні ви будете проінформовані на екрані телевізора. Якщо ж стався збій, то окуляри автоматично вимикаються. Після цього ви можете знову повторити процес сопряженія.Также не забудьте налаштувати функцію 3D в телевізорі.