Як можна використовувати акваріум.

Акваріум є не тільки місцем для розведення рибок, але і декоративним елементом інтер'єру. Він освіжає приміщення, робить його затишніше і цікавіше. А найголовніше, що за відсутності рибок ємність також може бути використана в створенні красивих речей і предметів.
Інструкція
1
Якщо ви хочете красиво помістити чинний акваріум, не ставте його на стіл. Цікавим і незвичайним рішенням стане використання його самого в якості стола. Купіть походящий за розміром скляний столик і поставте під нього акваріум, завдяки чому вийде модний і стильний дизайн. Форма акваріума при цьому повинна обов'язково відповідати конструкції стола.
2
Розташуйте акваріум в стіні. Якщо в приміщенні існують ніші, немає нічого кращого для їх заповнення, ніж поставити туди скляну ємність з різнокольоровими красивими рибками і цікавими водоростями. Тільки в верхній частині ніші потрібно обов'язково зробити підсвічування, необхідну для існування риб.
3
Використовуйте його в якості перегородки в приміщенні. Досить великий акваріум красиво розділить кімнату на дві частини, навіть якщо його поставити на підставку. Причому милуватися ним можна буде відразу з двох кімнат.
4
Розведіть в ньому квіти. Не викидайте пустующий акваріум, адже його можна використовувати в якості декоративного елемента, наприклад, квіткового горщика. Особливо добре для цих цілей підійде круглий акваріум. Садять рослини в нього за таким же принципом, як і у звичайні горщики. Тільки шар дренажу повинен бути ґрунтовний - в 3-5 см, а в землю краще додати перліт або товчений деревне вугілля, що є профілактичним засобом проти цвілі і гнилі. Рослини підбирайте мініатюрні і повільно зростаючі.
5
Круглий акваріум використовуйте також як вази для живих квітів, які мають коротку ніжку і красиво виглядають в букеті. Для цих цілей підійдуть ромашки, фрезії або півонії.
6
Накидайте в акваріум красивих каменів, черепашок і застроміть цікаве штучне рослина. А можна насипати в нього кольоровий грунт різними верствами, зробити підсвічування, отримавши тим самим цікавий предмет декору.