Що не залити свічки запалювання.

Двигун вашого автомобіля працює таким чином. Коли повертається ключ запалювання, відбувається прокручування двигуна, і в камеру згоряння подається суміш з повітря і бензину. Вона легко запалюється від іскри, отриманої завдяки свічці запалювання. При мінусовій температурі повітря і бензин не можуть змішуватися, через що стає важко завести двигун. Щоб у такій ситуації не залити свічки запалювання, проведіть ряд профілактичних процедур.
Вам знадобиться
  • - автомобіль;
  • - якісні свічки;
  • - хороше паливо;
  • - інтернет;
  • - автосервіс.
Інструкція
1
Перевірте перед настанням холодів справність стартера вашого автомобіля. Обов'язково встановіть акумулятор необхідної потужності. Завжди звертайте увагу на рівень його заряду, особливо, якщо заводите автомобіль при мінусовій температурі. Щоб не залити свічки запалювання, акумулятор повинен бути максимально заряджений. Також використовуйте тільки якісне масло для двигуна.
2
Слідкуйте за рівнем зношеності двигуна вашого автомобіля. При поганому стані двигуна шанс створення поршнями тиску, необхідного для створення суміші повітря і бензину, дуже малий. Навіть якщо ви спробуєте завестися на буксирі, може статися заливання свічок запалювання. Тому обов'язково відремонтуйте двигун.
3
Прочистіть і відрегулюйте інжектор або карбюратор. Намагайтеся заправлятися тільки перевіреним паливом хорошої якості. Якщо не впевнені у своєму, проконсультуйтеся з фахівцем або запитайте поради у друзів-автомобілістів.
4
Заводячи автомобіль на морозі, на деякий час подайте навантаження на акумулятор. Вимкніть її, зачекайте кілька хвилин. Акуратно перейдіть стартер. При невдалому запуску, щоб не залити свічки запалювання, почекайте тривалий час і спробуйте знову. Щоб уникнути складнощів, скористайтеся простим, але ефективним способом: на ніч зніміть акумулятор і приберіть його в тепле місце.
5
Обов'язково використовуйте свічки тільки хорошої якості. Пам'ятайте, що розрекламований бренд - не завжди запорука гарної продукції. Порадьтеся з фахівцями, яким довіряєте, а також автомобілістами зі стажем, які користуються вашої маркою автомобіля. Сьогодні поради подібного роду можна отримати через інтернет на тематичних форумах.