Як варити картоплю для салату. картоплю зварити для салату.

Від того, як зварений картопля для салату, залежить не тільки зовнішній вигляд, але і смак страви. Жестковатий і недоварений або занадто розварений, він стане прикрістю для господині, що готує салат на звану вечерю або домашній обід. Тому важливо знати те, як правильно зварити картоплю для салату.
Вам знадобиться
    • бульби картоплі;
    • каструля;
    • сіль харчова.
Інструкція
1
Вибирайте для салату картопляні бульби приблизно одного розміру, так як після варіння більш великі картоплини можуть виявитися недовареними, а дрібні - занадто розваритися.
2
Ретельно вимийте картоплю під струменем проточної води або хоча б у двох водах в мисці (спочатку змити основну бруд і прополоскавши бульби в чистій воді).
3
Чи не очищайте бульби картоплі від шкірки, так як при цьому в них не тільки зберігається більшу кількість корисних речовин, але і вони менше розварюються. Така картопля, зварена в шкірці, називається картоплею «в мундирі».
4
Підготуйте каструлю для варіння картоплі. Вона повинна бути досить місткою, так як потрібно врахувати, що рівень води в ній буде вище, ніж рівень складених бульб картоплі.
5
Залийте підготовлений до варіння картоплю в каструлю і залийте холодною водою. Вода повинна не тільки приховувати картопля, але і її рівень хоча б на 1 см повинен бути вище бульб.
6
Додайте у воду трохи солі з розрахунку приблизно половини чайної ложки солі на 1 літр води. Це дозволить шкірка не розтріскатися при варінні.
7
Поставте каструлю з картоплею на максимальний вогонь і чекайте закипання води.
8
Зменшіть вогонь до мінімального, при якому кипіння не припиняється. Це потрібно для того, щоб картопля проварити рівномірно по всьому об'єму, а не розтріснувся би зверху і не залишився б сирим, що цілком можливо при варінні його на великому вогні.
9
Слідкуйте за ступенем готовності бульб. Для цього після 20 хвилин приготування тонкою паличкою або зубочисткою обережно проткніть одну-дві картоплини до середини. Якщо предмет легко входить в м'якоть овоча, то картопля готовий і подальшої варіння не потрібно.
10
Врахуйте, що приблизний час варіння картоплі становить від 20 до 30 хвилин. Тривалість залежить в основному від сорту картоплі та умов зберігання.
11
Після варіння обережно злийте воду з каструлі дайте картоплі охолонути. Можна відразу залити на 1-2 хвилини гарячі бульби холодною водою - так картопля швидше охолоне і чистити його від шкірки буде легше.