Як відзначити день народження дитини. розваги гостей день народження годик.

День народження дитини - особлива подія. Близькі родичі та друзі родини поспішають цього дня привітати не тільки винуватця торжества, але і щасливих батьків. При бажанні і певній частці старання цілком можна поєднати дитяче свято і вечірку дорослих людей.
Інструкція
1
Ви вирішили влаштувати свято вдома і запросити на день народження дитини різновікових гостей. Заздалегідь продумайте програму розваг і меню. Для дорослих влаштуйте фуршетний стіл, щоб вони самостійно змогли перекусити при бажанні в плині вечора.
2
Ретельно виберіть блюда для дітей. Попередньо з'ясуйте смакові уподобання і можливі харчові обмеження ваших маленьких гостей. Приготуйте в якості гарячого просту і звичну їжу, бажано в двох видах, на вибір дитини. Наприклад, улюблені багатьма дітьми макарони по-флотськи і тефтелі.
3
Підготуйте розважальну програму. При підборі конкурсів та ігор орієнтуйтеся на середній вік запрошених друзів вашої дитини. Заготовлюючи картки із завданнями і призи, не забудьте про дорослих, зазвичай вони з задоволенням включаються в ігри дітей в ролі повноправних учасників.
4
Один з універсальних варіантів - домашній ляльковий спектакль. Для інсценівки підберіть, наприклад, російську народну казку або твір К. І. Чуковського. Персонажі можна зробити мальованими, знайти героїв казки серед наявних дитячих іграшок або придбати спеціально для свята.
5
Виготовте декорації: виріжте картонні дерева, будинки, використовуйте також конструктор і лялькові меблі. В якості сцени цілком згодиться прасувальна дошка. Встановіть її в саме високе положення, накрийте до статі красивим покривалом або шматком тканини. Ролі розподіліть заздалегідь, слова персонажів напишіть або роздрукуйте на аркуші паперу.
6
Поки кілька ваших дорослих помічників накривають дитячий стіл з частуваннями, запросіть всіх інших на веселу виставу. Після закінчення спектаклю привітайте вашого іменинника за святковим столом. Не затягуйте з поданням торта, зазвичай цей процес - кульмінація свята, після чого багато втомлені, але задоволені гості збираються по домівках.
Зверніть увагу
Якщо ви хочете здивувати гостей якимось новим ласощами, не замислюються його в якості основного, адже діти часто навіть не пробують незнайому на вигляд і смак їжу. Експериментуйте з нарізкою: надайте шматочках сиру, ковбаси, овочам і фруктам цікавий фігурний вид. Наприклад, зробіть бутерброд - квіткову галявину і т.д.
Корисна порада
Виконайте святкове оформлення вашого будинку. Розвісьте по кімнатах різнокольорові повітряні кулі, яскраві вітальні плакати або гірлянди, розставте квіти у вазах і т.д. Це створить особливе радісний настрій вам, вашому імениннику і гостям.Пріготовьте добірку дитячих пісень і кліпів. Придбайте дітям спеціальні ковпачки на голову, маски, дудки-свистульки, трещетки та інші атрибути веселого свята.