Як не втомлюється з малюком. Що не втомлюватися з маленькою дитиною.

Про це не прийнято говорити в суспільстві, однак проблема поширена - багато матерів втомлюються від своїх дітей. Це не означає, що вони їх не люблять. Це означає, що в певний момент вони взяли на себе занадто багато обов'язків. І нарешті чаша переповнилася.
Інструкція
1
Ви мрієте, що ваша дитина буде найрозумнішим, найкрасивішим, спритним і фізично розвиненим, і готові зробити все для цього. Методики прискореного розвитку, англійський з колиски, басейн і гурток малювання. Ви переживаєте успіхи і невдачі дитини як свої власні. Не дивно, що в підсумку ви відчуваєте себе вимотаний, не кожен дорослий витримає таке навантаження. Дозвольте собі з дитиною розслабитися. Прогуляйтеся разом по парку, подивіться мультфільм. Це буде не менш корисно, ніж черговий урок математики для найменших.
2
«Мама спить, вона втомилася ... Ну і я грати не стала!». У відомому вірші Олени Благиня розумниця-дочка залишає всі свої гучні ігри, щоб дати матері відпочити. Якщо вашій дитині вже виповнилося три роки, він цілком здатний зрозуміти, що ви втомилися і хочете полежати, зате потім неодмінно до нього повернетеся. Привчайте до цього малюка поступово. Спершу відлучаючись на п'ять-десять хвилин, з кожним разом збільшуючи час, і незабаром чадо дозволятиме вам поспати вдень.
3
Вирішили скласти список справ, в якому значаться відвідини дитячого лікаря, прогулянка з собакою, приготування обіду чоловікові і генеральне прибирання? Перевірте ще раз, залишили ви собі вільний час. Не дивно, що, позбавляючи себе відпочинку, ви відчуваєте величезну втому.
4
Поділіться вашими почуттями з чоловіком. Домовтеся, що він допоможе вам управлятися з дитиною, візьме частину турбот на себе. Приміром, чоловік може забирати сина з спортивної секції після роботи, а ви присвятіть звільнився годину часу собі.
5
Бабусі і дідусі дитини також можуть стати вашими незамінними помічниками. Але ні в якому разі не наполягайте і не дорікайте їх у тому, що вони не хочуть допомагати з онуками - дитину ви народжували для себе. Якщо ви опишете їм, як вам хочеться відпочити, швидше за все, вони добровільно заберуть ваше чадо на всі вихідні.