Як одягати дитину в квітні.

У квітні погода вельми примхлива і мінлива. Саме тому ранню весну іноді називають сезоном застуд. Важливо навчитися одягати дитину відповідно погоді, адже від цього залежить не тільки зручність, але і здоров'я малюка.
Інструкція
1
Найпоширеніша помилка, яку допускають батьки, одягаючи своє чадо на прогулянку - це надмірне утеплення. Варто бідна дитина, загорнутий як капуста, і навіть нахилитися толком не може. Розпалений іграми на свіжому повітрі він спітніє, а прохолодний весняний вітер продує крихітку. Це легко може стати початком серйозної застуди.
2
Навесні відмінним варіантом для прогулянок є джинсовий одяг. Вона досить щільна, зручна і функціональна. Якщо квітня теплий, то доповніть дитячий джинсовий наряд светром, легкої курткою, шапкою і зручними черевиками. Взуття купуйте краще шкіряну, з гнучкою рифленою підошвою.
3
Для юних любителів прогулянок по калюжах придбайте гумові чоботи веселою яскравого забарвлення. Взувши в них малюка, ви вже не будете хвилюватися, що крихітка влізе в бруд або промочить ноги, дослідивши чергову калюжу. Мінус гумових чобіт - в них потіють ноги. Тому, не забудьте надіти на дитину щільні шкарпетки з бавовни, які добре вбирають вологу.
4
Крім того, що дитячий одяг радує око модним кроєм і яскравими кольорами, вона повинна відповідати і іншим важливим характеристикам. Купуйте речі, зшиті з натуральних і екологічно чистих матеріалів. Одяг повинен бути легким, зручним і не сковувати рухи дитини. Діти багато рухаються і часто брудняться, тому ще одним важливим критерієм при виборі дитячих речей є їх міцність і простота в догляді. Добре, якщо нижній край курточки і штанців буде на широкій резинці. Такий одяг не задирається і вітер під неї не задуває. Перевірте на міцність всі шви, блискавки і застібки.
5
Квітень - квітня ворожнечу, тому кращий рада - одягайте дітей по погоді, не надто тепло і не дуже холодно. Правильно одягаючи дитину на прогулянку, ви піклуєтеся про його комфорт і здоров'я.