Як не заразитися глистами від собак.

Багато людей тримають вдома собак або кішок. Дуже часто тварина стає буквально членом сім'ї. Спілкування з ним приносить радість і дорослим, і дітям. І питання про те, чи може людина заразитися від собаки, і як зробити, щоб цього не сталося, не пусте. Так, тварини досить часто стають носіями різного роду гельмінтів. Однак зараження людини саме від собаки - явище не настільки часте.
Інструкція
1
Температура тіла у людини і собаки відрізняється на 2 градуси. Існування паразитів можливе лише за наявності цілком певних умов. Потрапляючи в організм людини, яйце гельмінта загине або просто вийде природним шляхом, оскільки навколишнє середовище непридатна для його існування.
2
Більшість небезпечних і для людини, і для собаки паразитів розвивається поетапно, опиняючись на певній стадії в організмах різних тварин. Утворюється своєрідна ланцюжок, в яку людина не входить. Він просто не може стати одним з її ланок. Приміром, яйце гельмінта потрапляє на грунт і з'їдається пасовищним кліщем. Той у свою чергу виявляється в організмі вівці, корови або кози. Собака може заразитися тільки, з'ївши м'ясо цієї тварини. І в її організмі гельмінти починають розмножуватися. Але подальший розвиток паразита має неодмінно піти тим же шляхом, тобто через кліща. Людини в цьому ланцюжку немає. Словом, у собак одні паразити, а у людей - інші. Якщо вони навіть і потрапляють в людський організм, то чи не розвиваються зовсім, або швидко гинуть.
3
Звичайно, у людини теж буває гельмінтоз, і за даними, якими володіють медики, в даний час це захворювання надзвичайно поширене. Але, як відомо, в більшості випадків це відбувається при недотримання елементарних правил гігієни.
4
Зараження дорослої людини від собаки можливо при зниженні імунітету. Після його відновлення собачі гельмінти просто гинуть. Як відомо, опірність організму маленької дитини значно нижче, ніж у дорослого, і вони можуть заразитися глистами від собаки. Щоб цього не сталося, регулярно - 1 раз в 3 місяці - проводьте дегельмінтизацію тварини. Привчіть дітей мити руки не тільки перед їжею, а й після спілкування з собакою. Якщо у вас є двір, де гуляють діти, регулярно прибирайте звідти собачі екскременти.