Як відкрити магазин кормів. Як продавати корми для тварин.

Багато власників тварин воліють годувати своїх вихованців готовими кормами. А це означає, що кількість магазинів, що пропонують широкий асортимент сухих гранул, консервів і всіляких ласощів, з кожним днем буде збільшуватися. Спробуйте знайти своє місце на цьому перспективному ринку, відкривши власний магазин кормів для тварин.
Вам знадобиться
  • - торгове обладнання;
  • - запас товару;
  • - касовий апарат.
Інструкція
1
Оберіть місце для майбутнього магазину. Ви можете розташуватися поряд з ветеринарною клінікою або продуктовим супермаркетом. Дуже непогано, якщо ваша торгова точка буде відкрита на вулиці з хорошим пішохідним трафіком. Для невеликого магазину буде достатньо 40 квадратних метрів.
2
Підберіть асортимент. Ваше завдання - представити повні лінійки популярних торгових марок. Непогану касу можуть зробити недорогі аналоги відомих брендів, а також професійні корму. Обов'язково запропонуйте популярну послугу торгівлі на вагу. Крім сухих кормів для собак і кішок забезпечте хороший вибір консервів, а також кормів для дрібних домашніх тварин - морських свинок, хом'яків, тхорів, кроликів, птахів і акваріумних рибок.
3
Наявність лікувальних кормів істотно збільшить привабливість вашого магазину. Однак продавати їх можна лише за наявності ветеринарної ліцензії. Дозвіл на торгівлю отримає тільки ветеринар зі спеціальною освітою, практикуючий не менше трьох років. Якщо вам вдасться знайти таку людину і оформити його у штат, ви зможете розширити асортимент за рахунок спеціальних кормів та ліків.
4
Подумайте про продаж супутніх товарів. Більшість господарів купує не тільки корму, а й промислові наповнювачі для туалетів котів, декоративних собак і гризунів. Включіть в асортимент туалетні лотки і миски для їжі та води.
5
Займіться ціноутворенням. У торгівлі кормами має сенс робити ставку не на торгову націнку, а на підвищення товарообігу. Ваше завдання - сформувати коло лояльних покупців і відбудуватися від супермаркетів, що продають схожий товар. Проведіть аналіз найближчих торгових точок і встановіть у себе трохи нижчі ціни, ніж у конкурентів. Відчувши різницю, покупці будуть приходити саме до вас.
6
Найміть продавців. Вам буде достатньо двох чоловік у зміну. Навчіть персонал техніці активних продажів. Наприклад, покупцеві, який бажає придбати пакет сухого корму популярної масової марки, вони можуть порекомендувати більш якісний корм професійного бренду. Він коштує дорожче, зате більш економічний, до того ж, корисніше для тварин. Тим, хто купує консерви, хороший продавець обов'язково порадить купити ласощі, кісточки з жил, пророщений овес або протиглистні таблетки. Результат - значне збільшення обороту і, отже, прибутку.