Як оновити застарілий браузер. Як безкоштовно оновити браузер.

Деякі користувачі при відвідуванні певних сайтів напевно зустрічали спливаючі повідомлення про необхідність оновити версію браузера. Швидше за все, це пов'язано з використанням Internet Explorer 6 або іншого застарілого програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - інтернет-браузер.
Інструкція
1
Все, що від вас потрібно - це оновлення програмних файлів вашого інтернет-браузера. Це зробити досить легко і просто, вибравши один з існуючих способів. Перед завантаженням нової версії програмного забезпечення не забудьте зробити резервні копії файлів і налаштувань. Для цього необхідно скопіювати папки програм з Program Files і Application Data.
2
Відкрийте «Провідник Windows», виберіть системний диск і перейдіть до каталогу Program Files. Натисніть правою кнопкою миші на папку з браузером і виберіть пункт "Копіювати". На диску D:/створіть директорію з назвою BackUp і через контекстне меню вставте вміст буфера обміну. Це ж дію потрібно зробити щодо папки з браузером в C:/Documents and Settings/користувач/Application Data.
3
Якщо оновлення неможливо запустити безпосередньо з браузера, відкрийте домашню сторінку розробника. Адреса цього сайту можна дізнатися з інформації у вікні-повідомленні. На завантажившись сторінці знайдіть кнопку «Завантажити» або «Завантажити безкоштовно». Натисніть на цю кнопку, щоб завантажити нову версію продукту.
4
Перед вами з'явиться вікно «Збереження файлів», тут необхідно натиснути кнопку «Зберегти» і вказати шлях до потрібного каталогу, наприклад, папки Soft або «Робочий стіл». Тепер варто закрити браузер, зберігши дані перед виходом, вибравши для запуску exe-файл.
5
Після нетривалої установки запустіть браузер, двічі клікнувши мишкою по ярлику програми (на робочому столі або панелі швидкого запуску). При запуску нової версії може з'явитися вікно з повідомленням про встановлену версії. Також цю інформацію можна отримати, якщо вибрати меню «Довідка» і клацнути по рядку «Про програму». Зазвичай в цьому ж вікні вказано посилання на офіційний сайт, з якого ви виробляли завантаження програми.