Як відкрити двері у ванну, якщо її заклинило. Як відкрити двері з англійським замком якщо заклинило.

Опинитися замкненим у ванній кімнаті через заклинило замку - це здається смішним тільки в комедійних фільмах. Добре, коли вдома є ще хтось і можна покликати на допомогу. В іншому випадку залишається сподіватися лише на власні сили і кмітливість.
Інструкція
1
Спосіб відкриття заклинив дверей залежить від безлічі факторів: відкривається вона всередину або назовні, наскільки вона потужна і як щільно прилягає до одвірка, яка конструкція замку, чи знайдеться у ванній кімнаті хоч один предмет, який можна використовувати в якості інструменту. Нарешті, від того, хто виявився замкненим: чоловік чи жінка.
2
Якщо ви помічник, який намагається визволити бранця зовні, почніть з огляду двері і замку. Зараз дуже популярні замки типу англійської, тобто з підпружиненим язичком-засувкою. І заклинювання дверей відбувається саме тому, що виходить з ладу ця пружина. Якщо ви не хочете ламати двері, спробуйте віджати язичок. У тому випадку, якщо двері відкриваються всередину ванній, тобто косий зріз язичка знаходиться ближче до вас, ця процедура дуже проста.
3
Візьміть тонку стамеску, викрутку з плоским жалом або столовий ніж з заокругленим вістрям і міцним лезом. Вставте жало стамески (викрутки) або закруглений кінець ножа в щілину між самими дверима і її косяком в тому місці, де повинен розташовуватися язичок. Обережно, але з деяким зусиллям натисніть. Як правило, в подібних замках язичок досить слабкий, тому він повинен швидко віджатися, і двері відкриються.
4
Якщо ж двері відкриваються назовні, до вас буде звернена плоска сторона язичка, і таким чином віджати його не вдасться. Тоді вам доведеться трохи розкурочити одвірок поверх того місця, де знаходиться виїмка, куди входить язичок клямки. Ваше завдання - підчепити торець язичка жалом або кінцем леза, після чого віджати його.
5
А як бути, якщо ви опинилися заборони у ванній, а в будинку більше нікого немає? Адже чи в приміщенні, де миються, виявиться стамеска або ніж. У такому випадку спробуйте пошукати хоч якийсь предмет, який їх замінить. Пилочкою для нігтів, наприклад, теж можна віджати язичок. Якщо у ванній кімнаті недавно проводили ремонт, може знайтися шпатель або щось подібне.
6
В крайньому випадку, якщо двері відкриваються назовні, спробуйте вибити її. У більшості випадків вони досить хисткі, і з цим завданням може впоратися навіть жінка. Прикладіть до плеча рушник, згорнутий в кілька шарів, потім з силою натисніть плечем у двері поруч з кромкою отвору. Краще, якщо ноги будуть в щось впиратися, тоді поштовх вийде набагато ефективніше. При цьому вільною рукою тримаєтеся за стіну, щоб не впасти, якщо двері раптово розчиняться.